Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számit a kor ha 2 ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimi14 kérdése:

Számit a kor ha 2 ember szereti egymást? (Pl. Ha a lány idősebb? )

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A korkülönbség mindig csak a kívülállókat zavarja, a párt nem... ha mindketten elmúltatok 18 évesek, akkor szard már le mások okoskodását.
2012. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amugy nem múltam el 18 mert 14 éves vagyok !!
2012. jan. 22. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

engem mindig el utasítanak az idősebb csajok a korkülönbség miatt

17/f

2012. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most egy olyan pasival jöttem össze, aki 17 évvel fiatalabb nálam, de ez egyikőnket sem zavarja. A többiek véleményére meg nem vagyunk kiváncsiak. Ennyi!
2012. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van !! és nem más dönt az életünkben :DD Senkinek semmi köze enyiii
2012. jan. 22. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon inkább csak azt lehet mondani kicsit nagyobb korkülönbségre, h fura, vagy gáz, de nem feltétlenül rossz.
2012. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt egyedül Neked kell érezned...miért számít mások mit mondanak, és gondolnak ??? soha nem volt még fiatalabb férfivel kapcsolatom..viszont eljött az én életemben is ez a dolog..:) és Ő 13 évvel fiatalabb tőlem, és mégis azt mondom soha eddigi életemben nem éltem még át ekkora szerelmet :$ szóval Kedves Kérdező szerintem nem probléma, ha a nő idősebb, mint a férfi...csak ez sajnos még nem éppen elfogadott a mi kis országunkban...:/
2012. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát engem nem nagyon zavar az ország :P Szeretem és kész :DD
2012. jan. 23. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk a férjemmel nincs gond a korkülönbség miatt. sose zavarta egyikünket sem. amúgy 3 évvel és 5 hónappal fiatalabb.

az zavart volna ha alacsony, de szerencsére 15 centivel magasabb is. úgyhogy ezzel sincs gond.


ráadásul az ő anyukája 22 évvel idősebb pasit választott szóval fura lett volna ha pont anyósomnak nem tetszik az ilyesmi , de neki sincs ezzel baja. másoktól sem kaptunk negatív visszajelzést. a mai világban talán már jobban elfogadott.


én 25 vagyok a férjem 22

2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hm.....Értem :))
2012. jan. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!