Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg jogosan...

Szerintetek tényleg jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés

14 éves, nyolcadikos, lány vagyok. Van egy osztálytársam, akivel ebben az évben lettünk jóban. Elkezdtünk lógni... Csak az a baj, hogy egyszer véletlenül elmondta nekem, hogy "én csak B-terv vagyok neki, mert mindig előbb mást hív fel, de ők messze laknak, ezért nem jönnek el vele.". Ez nagyon sértett, de nem foglalkoztam vele annyira...

Rájöttem, egy pár éve, hogy elég makacs vagyok, kicsit talán túlságosan is. Ezzel a sráccal folyton veszekszünk, és neki az az érve, hogy "talán nem figyeltem oda. nem hallottam jól. nem is ezt mondtad." De ez nem igaz, mert több barátomat is megkérdeztem, hogy milyen érthetően beszélek, és azt mondták, hogy eléggé lehet érteni amit mondasz.

Most nagyon mérges vagyok rá: Hétfőn nem mentem iskolába, ezért felhívtam az osztályfőnököt, hogy nme fogok menni. Nem vette fel. Aztán felhívtam a sulit, ők se vették fel. Aztán felhívtam ezt a bizonyos személyt, hogy mondja meg az osztályfőnöknek, hogy nem megyek. Csak ennyit akartam mondani...: Felvette a telefont, én beleköszöntem, erre ő így felelt vissza: "mivan?!". Na ez már nagyon feldühített.

Ráadásul a többi barátomat, akit ő nem szeret, de én igen, folyton oltogatja...

Szóval: jogosan vagyok rá mérges? Vagy?....:(


2012. márc. 6. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogosan.

Hagyd a pékbe...

2012. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most megnyugtatott.
2012. márc. 7. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, teljesen jogos :/

hagyd a fenébe, egy idő után teutánad fog menni, h ujra beszéljetek egymással

2012. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!