Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Ha választa...

Melyik a rosszabb? Ha választanod kéne kivel élnél együtt inkább?

Figyelt kérdés
Az, ha valaki NAGYON rendmániás , vagy ha valaki NAGYON rendetlen..
2009. jún. 9. 16:25
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Tök mindegy. Az egész mellékes. Aki rendmániás az rendszerességet és rendet hozna az életembe, aki rendszertelen pedig valamit hozzáadna ahhoz a káoszhoz ami körülvesz.
2009. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát én a rendmániásat választanám:)
2009. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Avalanche ***** válasza:
100%
Rendetlennel. Ha mást nem, régészeti ásatásokat tartanának a lakásunkban, kitudja, miket találnának a többéves kosz alatt. =D
2009. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Rendetlennel, de csak azért, mert akkor lenne ki után pakolni :D Amit imádok :P
2009. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Rendmániással. mind2 típussal laktam már együtt, a rendmániás is szörnyű tud lenni, de egy rendetlen, koszos disznó messze a legidegesítőbb számomra!
2009. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
rendetlennel, mert a rendmániáshoz nekem kéne igazodnom, a rendetlent meg nem érdekelné, hogy én nagyjából rendben vagyok
2009. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Inkább rendetlen legyen. Anyukám rendmániás, néha kiakadok tőle.
2009. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
rendmániással.. kupiban nem érzem jól magam..
2009. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rendetlennel, mert én is az vagyok.
2009. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Talán a rendmániással. Én is inkább rendetlenhez állok közelebb,de nem vészes.


Pont volt egy ilyen rész a JÓ barátokban, Reachel és Phibi lakásával volt vmi, és az egyik ment Joihoz= aki rendetlen, a másik meg Mónikához=rendmániás. És utána vagy 3szor cserélgették h ki hol lakjon, mert nem bírták egyiket se. :D Asszem végül Joi volt a nyerőbb.

2009. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!