Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Enyhe fogkban értelmileg...

Enyhe fogkban értelmileg korlátozót 18 év feletti személyek is nevezhetnek a, , Maradj talpon" cimű kviz játékban?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést mert megelégeltem nem alakul jól az életem ahogy szeretném, és alapfokú anyagi helyzetem fejlődése akadozik. Én meg nagyon szeretném már ha legkésőbb 2016. őszén 33 éves koromban lezárhatnám, túl lennék az alapfokú anyagi hétterem kialakitásában.


Életársi kapcsolatban nagyon szeretnék élni amiből házastársi kapcsolat lenne majd szülővé válhatnék. Sajnos nem rég elvesztettem a munkahelyemet, a családjaim külön útjukat járjék elköltöztek tőlem.


Normális anyagi hátteret azért szeretnék magamnak a leendő nagy Ő-nek meg tudjam adni amit minden nőnek kötelessége: rendszeresen meleg ételt adni neki ahhoz az alapanyagokat meg kell vásárolnom nekem is.


2012. márc. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán nem egy buta műsortól kellene várni az anyagi biztonságot. Ilyen alapon a Luxor főnyereménytől is várhatod a meggazdagodást. Keress munkát, fejleszd magad és így gazdagodj meg.


Sok sikert.

2012. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába kerestem munkát és hivtam fel 3 munkahelyet 1 hónapon belül az elbocsájtásom alatt nem volt betöltetlen állás a megváltozót munkaképességűek munkahelyén.


Nekem már elegem lett abból semmit nem fejlödöm anyagilag mikor 10 ével ezelött kerültem mélypontra az anyagi hátteremnél, és nem akarom 2012. évben ami várhatóan nyáron megismétli magát a történetem abból nem tudjak belőle kilábalni 2016. őszéig.


Végre jobb kezdet lenni az anyagi hátterem idén Májustól amikor Február végén a volt 1. munkahelymnél a 2,5 éves munkaviszonyom évfordulója elött, 8 nappal közölte a volt munkáltatóm nem áll módjába a munkaszerződésemet meghosszabbitani. És ennek indokát nem válaszolta meg nekem hiába kérdeztem 2-szorra.



Nekem arra nincs szükségem arra ha végre sikeresen elhelyezkednék 3 hónap leheltével elküldenének engem, és évekig igy dolgozni mindegyik munkahelyen 3 hónapot úgy mint a tesvérem.

2012. márc. 9. 15:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem arra kartam kulyukadni nem akarok soha dolgozni járni hanem azt szeretném ha lenne egy biztos fedezemet megtakaritott pénzem, hosszú távon nem tudnék elhelyezkedni akkor ki tudjam addig birni a nehéz hónapokat.
2012. márc. 9. 15:29
 4/5 László22 válasza:
Hát az a baj hogy nagyon nem lehet tudni hogy kit választanak be és kit nem, nem egy ilyen műsorra én is jelentkeztem és hiába hívtak fel hogy akkor majd beválogatnak azóta sem tették meg, ez a tv csatornákra van bízva, szóval probálkozni lehet de hogy lesz-e esélye azt nem lehet tudni, de a jogi bla blával élve azért mert enyhe fokban értelmileg korlátozva vagy az nem jelentheti azt hogy nem fognak téged beválogatni, nem szabad mert az diszkrimináció és azért fel is jelentheted őket. És az első hozzá szólonak igaza van abban hogy nem várhatod az anyagi fellendülésedet azon hogy ott nyerni akarsz, hiszen azt sem tudod hogy nyerni fogsz-e ha beválogatnak, nem akarom elrontani az ábrándokat, csak többet ér ha az ember tudd találni egy megfelelő munkát ami nem egyszerű de hát mi az egyszerű ebben a világban? Amúgy meg a pénz nem fog téged boldogítani szóval a férfi akivel majd szeretnél együtt élni és családot alapítani neki is dolgoznia kell és ketten könnyebben megtudjátok az anyagi hátteret adni a családnak, előfordulhat ha nyer a műsorban csak olyan pasit talál aki a pénzére megy, vigyázzon nehogy rosszul járjon. Remélem tudtam segíteni valamit.
2012. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lesz majd "Maradj Talpon" különkiadás. De már nem lehet jelentkezni, mert ma volt a forgatás. :)
2012. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!