Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiborultam! Mit tegyek?

Kiborultam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok. Van egy 6 éves öcsém, és teljesen ki vagyok borulva tőle... Ő egész nap a gép előtt ül és ha mondják nemi hogy jöjjön ki, leül a tévé elé. Engem pedig már azért lekiabálnak hogyha az íróasztalomon 4 dolognál többet hagytam kinn (mert hogy akkor mekkora kupi van) Hetente egyszer kérdezem meg hogy gépezhetek-e, és erre vagy az a válasz hogy nem, és utánna keres egy kifogást, vagy az hogy egy nagyon keveset. Ekkor az öcsém megkérdezi anyát hogy ő gépezket-e és természetesen nekem ki kell jönnöm a gép elöl, mert hogy ő a kisebb! Hogyha ő nem rakja el a ruháit akkor engem szidnak le érte, hogy milyért nem tettem el hejette! ő pedig elkezd rajtam nevetni! Hogyha pedig már elegem van akkor elkezdek kiabálni vele, malyd ő rögtön szalad anyához ezt elmondani, persze úgy, hogy az egészet eltúlozza, aztán jön a szobafogság...

KÉRLEK SEGÍTSETEK VALAMILYEN ÖTLETTEL!!


2012. márc. 10. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat nem tudsz tenni 13 évesen.

Akármit csinálsz,akkor is az lesz amit anyudék mondanak.

De tanulhatnál jobban.

milyért

hejette

malyd

borzalmas az írásod...inkább tanulj,és pár év múlva meg a jó tanulmányi eredményért kérhetsz valamilyen ünnepre egy gépet magadnak is.Addig meg tűrjél.Az öcséd csak 6 éves,ő még nagyon gyerek,és jelen pillanatban ő a kedvenc.

2012. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gépezz a suliban, könyvtárban, barátodnál...
2012. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!