Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék "értelmiség...

Hol találkozhatnék "értelmiségiekkel"?

Figyelt kérdés
17 vagyok, de nagyon zavar, hogy pár hozzám közelálló emberen kívül akiket ismerek csak úgy elvan és nem érdekli hogy mi zajlik körülöttük,nem tanulnak nyelveket, csak úgy elvannak. nem is begyöpösödött emberekkel szeretnék találkozni, hanem olyanokkal, akik egyéniségek és tudnak bulizni is, csak nem hülyék.
2012. márc. 11. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ott lesz az egyetem, ne aggódj
2012. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egy érettségiző osztályban, valamint a párhuzamos érettségiző osztályokban Te vagy egyedül, aki "nincs úgy el" és "értelmiségi-gyanús" ?
2012. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A beírásodat olvasva nem tudom, miért akarsz értelmiségiekkel találkozni – kívülállóként.
2012. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem te vagy az aki régen is feltett valami ilyesmi kérdést hasonlóan furán megfogalmazva, aztán mindnyájunkat elküldött a francba...


Egyébként meg egyetemen lesznek értelmiségiek.

Ott már hasonló érdeklődési körű, közel azonos kvalitásokkal rendelkező diákokkal leszel körülvéve.

Oh, de felüdülés volt ez számomra.

Ettől eltekintve azért mindenkinek megvan a saját személyisége, csak könnyebben megtaláltuk egymással a közös hangot.


Egyébként mit jelent számodra az hogy valaki "értelmiségi" azon kívül hogy tanul nyelveket az illető?

2012. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!