Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kérdés legfőképp fiúknak...

Ez a kérdés legfőképp fiúknak szól. Szóval van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom, tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Ez az egész sztori elég zavaros...tavaly 'jártunk' (nem sokáig) és egyszer csókolóztunk. Én voltam neki az első. Akkor még nagyon kedves volt,de nagyon félénk,és nagyon csendes. Ebben az évben már teljesen megváltozott. Mindig beleszól az órákba,mindenkit leszól,és mindig keresi a bajt. Egyfolytában engem is piszkált,de mostanra már annyira nem. Ha én nem vagyok vele bunkó,akkor ő sem velem. Néha mikor valamit mondd, rám néz hogy mit reagálok...de nem vagyunk jóba. A kérdésem az lenne: Igaz-e,hogy a fiúk ha piszkálnak egy lányt akkor tetszik nekik,és hogy ez a srác vajon mit gondol rólam?
2012. márc. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

először tanulj meg írni!

egyébként.ha jártatok akkor miért ne tetszettél volna neki?

szerintem az emberek azért járnak egymással, mert tetszenek egymásnak. Általában fiatalabb korban jelenti azt, ha egy fiú piszkál egy lányt, hogy "szereti"...

nem írtál kort.

18/f

2012. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszettél neki, és jártatok, akkor nyilván most is. Az, hogy ilyenné vált szerintem egyszerűen bizalomhiány okozta, sokan piszkálták őt azelőtt? Vannak olyan srácok, akik azt hiszik, hogy ha bunkók, akkor ők a nagyfiúk, nagy legények.. Lehet, hogy azért ilyen veled, mert azt hiszi, tetszik neked a macsóskodás, de az is lehet, hogy egyszerűen nem tud mit kezdeni magával. Lényeg a lényeg, szerintem tetszel neki, és beszélned kellene vele..Normálisan.
2012. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát...köszi a kommenteket, de félek vele erről nem igazán lehetne normálisan beszélni.
2012. márc. 13. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
meg b*szna... semmi több. lehet nem akar veled járni, de attól még ha jó csaj vagy lefeküdne veled szívesen. A fiúknak ebben a korban máson se jár az eszük.
2012. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!