Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendeltem valamit a Vaterár...

Ha rendeltem valamit a Vateráról amit előre kifizettem és nem hozza ki a postás akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
A rendelt árut feladták, de a kézbesítő nem hozta ki és emiatt visszaküldték. Minden nap itthon vártam a csomagot,voltam érdeklődni is, de semmi, majd a postán közölték, hogy már visszaküldték, mert nem kerestem. Persze a hölgy rendes volt és mondta, hogy szerinte sem hozta ki a postakocsi, mert így némi kilométert tud spórolni a sofőr és a benzint saját részre leszívhatja, de én nem akarok még egy postaköltséget elutalni. Panaszlevelemre sem válaszol a posta. Lehet ilyenkor lépni valamit?
2012. márc. 13. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális,akkor írj a Vatera ügyfélszolgálatának!
2013. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy ezt a kérdést feltettem. :) A posta panaszkezelő részlegének írtam egy e-mailt, ami után visszafizették a postaköltséget és újra el tudta küldeni a feladó ( neki is visszafizették a visszaszállítás díját). Azóta még egy csomaggal szívtam. Ajánlva adtak nekem fel egy könyvet amit kiloptak a postaládából(vagy bele sem került), mivel már az ajánlott levelet sem kell aláírni csak ha fizetek plusz pénzt érte. A postás azt mondta, hogy emlékszik, hogy bedobta a ládába. A kérdésre, hogy ha bejött akkor miért nem jött fel és kopogott azt mondta, hogy ha mindenkihez felmegy akkor túlóráznia kéne. Visszatérítették a postaköltség kb ötszörösét.
2013. aug. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!