Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki sírt a nyolcadikos ballagásán?

Ki sírt a nyolcadikos ballagásán?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
hatosztályos gimnáziumba jártam, szóval nem ballagtam nyolcadikban. A tizenkettedikes ballagásomon amúgy egyáltalán nem sirtam, sőt végig nevetgéltem az egészet. Úgy voltam vele, hogy aki rosszarc azt jobb örökre elfelejteni, aki meg érdemes rá, azzal úgyis találkozom iskola után is.
2009. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
96%

Barátnőm ma ballagott, végigsírta. :)

Én nem ballagtam, nem is fogok, de ha esetleg mégis kellene, hát, olyan boldog lennék, hogy az hihetetlen! Utálom az osztályomat, szívből és igazán. :)

2009. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
nah lezajlott... az egészet végig bőgtem :(
2009. jún. 12. 19:45
 14/40 anonim ***** válasza:
95%

hát én most 7.es vagyok és nem nagyon szeretem az osztályt:D,pedig alapból a legjobb.

jövöre tuti fogok énis sírni, min.könnyezni... de azért örülni fogok neki,hogy elmegyünk:D

2009. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%

Kössz mindenkinek a lepontozást...

látszik a színvonal

2009. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
96%
Én most vagyok 7.-es 19.-én lesz a ballagatás aztán jövőre a ballagás. Én már alig várom, hogy megszabaduljak ettől a bunkókkal, neveletlen parsztokkal teli osztálytól. Talán a suli az magában hiányozni fog, sok ismerősöm. Lehet sírni fogok, habár nem hiszem. De azért voltak az osztálynak jó pillanatai is, talán azokért, lehet.
2009. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk most lesz majd júniusban,és érzem,hogy nagyon fogok sírni,mert imádom ezt az osztályt,és az osztályfőnökömet,és már egy ballagási dal hallatán,vagy abba belegondolva h ott megyünk és a sulirádióban szól a zene-én már bőgök.Szval ki tudja,lehet egész végig sírok majd.Már most sírtam egy napot,mi lesz akkor?;) :D
2010. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem sírtam, nem volt jó az osztály. :S

Viszont előtte való nap a banketten igen.

2010. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
88%
Én nagyon fogok sírni mert egy nagyon jó osztály volt!!!:(:(:'(
2010. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
89%
én is tuti sírni fogok.szerettem őket.voltak jó de rossz pillanatok is:(
2010. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!