Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki sírt a nyolcadikos ballagásán?

Ki sírt a nyolcadikos ballagásán?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj én az utolsó előtti vagyok... még akkor nem gondoltam bele,de most hogy 4 nap múlva ballagunk...Biztos hogy sírni fogok... az osztályt utáltam,de most lezárul egy korszak az életünkben.Jövőre már nem fog elfogni az az érzés mikor bemegyek a sulim ajtaján és meglátom a haverjaimat,aztán a tanárokat. És minden tanárnak volt valami hülyesége de akkor is hiányozni fognak.Pár hete ballagási búcsúszöveget kellett írni és mikor szüleim hazaértek nem értették hogy mért sírok...:'(
2011. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Igen, ez egy kicsit fájó esemény és emlék. Akárhogyan is nézzük, velük nőttél fel, egy csomó emlék köt hozzájuk, ezért is fájó a búcsúzás ( ami egyébként mindig az ).

De akit nagyon szeretsz, vele találkozhatsz a ballagás után is. Akivel meg nem keresítek egymást, az alapból nem volt igazi barátod. Én is csak 1 emberrel tartom a kapcsolatot, de ő első óta a legjobb barátnőm.


Majd gondolok rád :)

2011. jún. 13. 20:54
 33/40 A kérdező kommentje:

A tanárokat meg gyorsan elfelejted.

Mármint nem elfelejted, csak már nem kötődsz hozzájuk. Kaptam a kedvenc tanárom ajándékot, és emlékszem, együtt bőgtünk ölelkezve :D

Ma is nagyon szeretem őt, de annyira már nem hiányzik. Van más ;)

De tudom, ilyenkor semmivel nem lehet jobb kedvre deríteni :D

2011. jún. 13. 20:58
 34/40 anonim ***** válasza:
Oh istenem... már csak 1 nap.. se... Nem fogom túl élni... :( a barátom meg direkt meg akar síratni, hogy érezze hogy szeretem... :D sok szerencsét.. mindenkinek :)..
2011. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Na, majd írjátok meg, hogy hogy ment :)
2011. jún. 15. 15:22
 36/40 anonim ***** válasza:
Fúú... nagyon rossz volt... olyan sokat sírtam... és a 8.-os barátnőim vígasztaltak (: de a pasim hozzám se jött.. ez fájt a legjobban... plusz még hozzám se szólt, nem hívott, nem küldött smst se hogy okbocs most nem... :( Szóval nem volt valami jó nap :( végig őket lestem...
2011. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 16. 12:34
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
A 4 nappal ezelőtti vagyok...Én már most sírok pedig még majdnem 2 óra van:( Alapból olyan nem túl érzékeny lány vagyok szóval nem félek minden hülyeségtől és nem sírom el magam egy filmen. De ezzel az a baj,hogy ez a valóság.Az előző 2 hetem volt talán a legjobb az évben de ez a mai nap mindent elront:( Reggel felkeltem és az első gondolatom az volt,hogy már csak pár órám van az általános iskolából:(:(
2011. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
És most milyen érzés? =(
2011. jún. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld:) senki nem sírt csak az osztályfőnök:) annyira nem volt rossz sokkal rosszabbra számítottam:) egyszer kétszer volt egy szomorúbb pillanat amikor úgy mindenkinek könnyezett a szeme de alapjába véve vidám ballagás volt=) köszi a biztatást:)
2011. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!