Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki sírt a nyolcadikos ballagásán?

Ki sírt a nyolcadikos ballagásán?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:22
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
80%
Én most 7.-es vagyok tegnap volt ballagási próba mivel ballagtatunk. Amikor volt a kivetítés én majdnem elsírtam magam mert elgondolkoztam rajta, hogy milyen lesz jövőre.
2010. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Sírni nem fogok,röhögni viszont igen de azt kegyetlenül! Utálom az osztályomat!!!(most szept.-be leszek 8.-os)


L/14

2010. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%
El sem mentem rá!
2010. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
79%
Nekem érvágás volt a ballagás! Imádtam az általános sulimat! Én el se akartam menni a ballagásomra! Most már a gimiből fogok ballagni, de a gimiből viszont röhögve fogok ballagni, mert az egy fos!!!
2010. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Én júniusban ballagok nyolcadikból.Eddig reménykedtem,hogy nem fogok sírni mert nagyon szar az osztály,de most végigolvastam amiket ide írtatok és könnyes lett a szemem:')
2011. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Semmi gond :)

Lassan 2 éve, hogy elballagtam, így visszanézve talán nem kellett volna annyira sírni. De hát az első ballagás az ember életében, meg azért hiányoznak a többiek is.

Fel a fejjel :)

2011. ápr. 26. 18:19
 27/40 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, köszi a bíztatást, de sztem ha belegondolok még nem is olyan ciki sírni... végülis tényleg ez az első ballagás... kivéve ha volt ovis de arra én már nem is emlékszemxD
2011. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Én sírni fogok de nagyon... sőt, a mostanin is, mivel ballag a sok barátom, és a pasim is :( Nagyon rossz lesz, h nem látom többet a folyosókon... Istenem. :( Lehet h nem szeretem annyira az osztályom, meg a tanárokat, de már annyira megszoktam őket, h nehéz lenne őket elengedni.
2011. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

:)

Ejha, mintha magamat olvasnám 2 évvel ezelőtt :)

Neked is csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel.

Nagyon hamar el fogod őket felejteni. Most biztos csóválod a fejed, de így van. Csak az első hónap lesz nehéz. Megszokni az új rendet, tanárokat, osztálytársakat.

A középsuli jobb, mint az általános :)

2011. jún. 11. 21:53
 30/40 anonim ***** válasza:
Lehet. :) Én is ezt mondom magamban, de majd meglátjuk... :) Nem én ballagok, én még nem... Csak azok, akik nekem fontosak... És szerintem a pasimat/barátomat csak nem fogom elfelejteni:D:P Mindig hozzá mentem ki bosszankodni, meg mindig együtt csináltunk mindent... Hajjj, bárcsak egy osztályba jártunk volna. :D De fel a fejjel...:)
2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!