Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki próbálta már bloody mary-t?...

Ki próbálta már bloody mary-t? (NEM AZ ITALRA GONDOLOK) kinek jelent meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 13:57
 1/3 anonim válasza:
Nemfog menni, ez csak egy hülyeség, aki ilyen hülyeségeket néz, az el is hiszi, mondhatod 3szór tükörbe ha kiváncsivagy úgyse fog megtörténni, de ha kiprobálod, akkor azzzal mész a tükör elé, HOGY NEHOGY TÖRTÉNJEN VMI.. Hát akko meg? minek kiprobálni, ha úgyse akarod.. Kiváncsi vagy? megéri kockáztatni a halállt? Nag hülyeség, NEM IGAZI, SZAR KITALÁCIÓÓÓÓ BEMFOG MEGJELENNI SENKINEK SEM, CSAK KÉSZÍTENEK ROLA SZAR FAKE VIDEÓKAT!!
2012. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne félj ezektől a szarságoktól:

Kiáltam barátnőmmel éjfélkor a tükör elé, gyertya a kezünkben, és 3x: Bloody Mary, Bloody Mary, Bloody Mary... SEMMI!!!

Haverom azt mondta azért, mert nem egyedül voltam. Oké. Elismételtem egyedül. Ha történt volna valami, akkor nem lennék most itt, hogy válaszoljak.

Régebben én is féltem, de már kinőttem ezekből a balf*szságokból. Felejtsd el, ilyen nincs!

Ja, és szellemet se lehet idézni (annak ellenére hogy vannak, de nyugi, ők ártalmatlanok)

2012. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk megjelent,kom!Hosszú fekete haj,csak pupilla,véres fehér ruha nem nagy szám :)
2013. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!