Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update menüt próbálta mi a...

Update menüt próbálta mi a véleményetek? Arra gondolok amit az ételfutárnál lehet rendelni.

Figyelt kérdés
Alakform menüként hirdetik, azt hiszem. Szeretnék fogyni, főként étrend váltással. Régóta durum tésztát barna rizst, sovány húsokat....stb eszem, de nem mindig tudok főzni magamnak. Ezért gondoltam, hogy megrendelem ezt a menüt. Már rászoktattam magam a reggelizésre (cukor nélküli müzli) és gondoltam, hogy ebédre enném a főételt a menühöz tartozó leveset pedig vacsira.
2011. szept. 22. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rendelek, nagyon szeretem, finomakat főznek, rendes adag. Megéri.

Mellette egyébként is update szerint étkezem, szépen fogyok :)


Én nem feltétlenül a menüt szoktam, hanem válogatok, melyik héten mi van ínyemre, vannak napok, amikor csak levest vagy csak főzeléket, vagy komplett menüt.

Nézd meg a neten a kínálatot, azt hiszem csak regisztráltaknak engedi

[link]

2011. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A siker nagyban függ attól, hogy most hogyan étkezel. Én híztam az ebédtől egy hónap alatt 2 kilót. Mert én nagyon kevés olajjal és zsírral főzök, ők meg nem spórolnak pl. a baconnel. És sajnos nem csak a szénhidrát hízlal (mint Norbi gondolja), hanem a zsír is...

Miután híztam, felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol hosszas faggatásra elárulták, hogy egy Réka menüben kb. 1700-2000 kalória van. Ez iszonyatosan sok!!

Nekem a fogyáshoz 1500-1700 kalóriát lehet enni naponta. És a Réka menüben nincs benne a reggelim, meg némi gyümölcs. Úgyhogy nem volt véletlen, hogy híztam.


Szóval óvatosan kell bánni vele.


De az tény, hogy nagyon finom és nagyon jó adag a kaja. Én évek óta rendelem az ebédet, mert a munkahelyen nincs lehetőség kajálni, főzni meg nem érek rá hétközben. Messze a legjobb kaja, pedig már sok szállítót kipróbáltam. De nekem nem jött be, pedig maga a Norbi módszer 4 éve bevált nekem, 7 kilót fogytam vele, de akkor még tudtam főzni magamnak.


Most kalóriaszámlálással csinálom, és az Interfoodtól rendelek 500 kalóriás ebédet.

2011. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kipróbálom jövő héttől. Amíg rendesen volt időm főzni addig nem volt gond.....csak most, hogy összevissza eszek és vmikor meg "normál" kajákat, így 5-6 kiló visszajött:( pedig előtte jó sokat (kb. 20 kilót) fogytam és az elmúlt 3 évben tudtam is tartani a formámat....

2011. szept. 22. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
finom. fogyáshoz leginkább felejtsd el. magadnak kell kaját csinálnod, abban tudod csak, hogy mi van.
2011. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megrendeltem....és szép nagy adag..:) felét eszem ebédre, felét vacsira...nagyon laktató és persze a napi edzés...aztán meglátjuk 2-3 hét múlva. Ha semmi eredmény akkor újra elkezdek főzni magamnak. Meglátjuk, próba szerencse alapon:)
2011. szept. 26. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
hát.. empírikus módszer :D
2011. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, ha nincs ideje főzni, nincs ideje. Nekem sincs.

Ettől még nem lehetetlen lefogyni, csak nem árt olyan kaját rendelni, amiről pontosan tudod, hogy hány kalória van benne. Ennyi.

Tagadhatatlan, és ebben igazad van, hogy a legjobb az, amit te főzöl. De ha nincs rá lehetőséged, akkor még mindig jobb valami értelmeset rendelni, mint benyomni 5 szendvicset napközben, vagy egész nap nem enni és este bevacsorázni.

És azt is tudom, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja. De ha van napi 3 szabad órád, akkor eldöntheted, hogy elmész vásárolni, főzöl egy órát, majd mosogatsz még egyet, vagy megrendeled a heti kaját 5 perc alatt, és elmész edzeni, és még arra is marad időd, hogy tanulj vagy találkozz a barátaiddal. Mert ez is fontos, és egy nap csak 24 órából áll.

2011. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Igen az utolsó bele talált:) Napi 8 óra a melohelyen, majd némi plusz munka bevállalása (jó ez nem mindennapos), levelezősön egyetem (már most rengeteg a házi dolgozat) na igen minden nap 1 óra torna itthon(nem járok terembe:). a egy nap 48-ból állna, akkor főznék itthon magamnak.,

Bár szeretek főzni, de a bevásárlás elmarad napközben, így a semmiből nehéz főzni...... és amit a bolton és konditeremen megspórolok abból fedezem a a megrendelt kaja árát.

2011. szept. 27. 17:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is dolgozom főállásban, mellette tanulok, innan tudom, mi a helyzet :), és férjem is van, akivel törődni kell, plusz én járok edzőterembe, mert otthon hely sincs, meg rávenni sem tudom magam, és szerencsére a közelben van egy nagyon jó terem.

Főzni csak hétvégén szoktam, mindketten a munkahelyen ebédelünk rendelt kaját. Még ha hétvégén főznék is többet esetleg, őszintén szólva nem szeretném több napig ugyanazt enni, ráadásul úgy, hogy kedden szerdán már nagyon nem friss, és ezt a férjemtől sem várom el. Így mindenki azt rendel magának, amit megkíván, ill. nekem pl. kellene kicsit fogyni, neki viszont inkább hízni. :)

Amikor még főállású egyetemista voltam, időm mint a tenger, volt arra időm, hogy hétközben is vásárolgassak és főzöcskézzek, csináltam is. De most már nem megy. Talán ha lesz baba (majd...), megint lesz időm, de most nem is várom el magamtól.

2011. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 3 gyerek és egy férj mellett nem tudok még magamnak is főzőcskézni, illetve szoktam, de nem minden nap, ezért rendelek az update konyháról. Kellemesen csalódtam, a pénzemért finomat és sokat kapok :)

Fogyásban vagyok egyébként, összesen 45 kilótól kell megszabadulnom, b a harmadánál járok.

Egy baj van ezzel az étellel: a gyerkőcök és a párom is csorgatják a nyálukat, kunyerálnak és kóstolnak, van mikor inkább 2 adagot rendelek... :))) A legkisebb jobban szereti, mint a "rendes" ételeket.

2011. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!