Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberkr...

Mit gondoltok az olyan emberkről akinek tetkójuk van? Irritál benneteket?

Figyelt kérdés
EGyre jobban gondolok rá, hogy ha úgy alakul párévmúlva csináltatok egy tigrist vagy egy oroszlánt a karomra... de nem tudom nem nagyon szoktam csajokon látni
2012. márc. 20. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Feltűnési viszketegségben szenvednek. Komoly ember nem tetováltat magára semmit. Sokan később szívesen eltüntetnék.
2012. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem tetszik egyáltalán, ez is csak divatmajomkodás.
2012. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés rosszul van feltéve, mivel egy embert nem lehet az alapján megítélni, hogy van-e tetoválása, vagy sem.

A kérdésedre a válasz előítélet volna, az pedig a szűklátókörűek sportja.


Első válaszolónak :

Pontosan miért is hiszed, hogy komoly ember nem tetováltat magára semmit?


Második válaszolónak :

Divatmajomkodás, akkor, ha azért tetováltatsz magadra valamit, mert az éppen divatban van.

2012. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És pl:. ha később dolgozni megyek akkor lehet az, hogy azért nem vesznek fel?

És pl:. fiúknak mennyire jön be ha egy lánynak a felkarján van egy tetkó?

2012. márc. 21. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Cég fűggő, lesz ahova felvesznek, lesz ahova nem, erre itt senki nem tud mást mondani.

Ami a fiúkat illeti, az teljesen szubjektív, de amit az előzőekben írtam az itt is érvényes, nem az alapján fognak megítélni, ha egy srácnak bejössz, akkor nem fog csak a tetkó miatt lemondani rólad és senki nem fog rögtön beléd habarodni sem miatta.

2012. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem a tetkója alapján fogok vkit megítélni (mondjuk bizonyos dolgokból lehet következtetni).
2012. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!