Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bámulnak engem mindíg a...

Miért bámulnak engem mindíg a fiúk?

Figyelt kérdés
Ammikor pl megyek fagyizni,mindig rám bámulnak és sugdolózni kezdenek..Vagy ha ülök a kocsiba és bámulok ki az ablakon,akkor is ha ott egy fiú addig le se veszi rólam a szemét amíg el nem megyünk onnan..Miért lehet ez?:/ Nem tartom magam olyan szépnek,de olyan csúnyának se,hogy sokkot kapjanak tőlem..o.O

2012. márc. 25. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kép akkor nem lesz válasz sem!
2012. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel
2012. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknak/fiúknak van egy olyan tulajdonságuk, hogy megbámulják a szép nőket/lányokat.
2012. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem is megbámulnak. Az elején bizonytalan voltam, hogy lehet van valami az arcomon XD de már nem zavar.

16l

2012. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

előző:

És te tudod,hogy miért bámulnak?:D

2012. márc. 25. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs:D de tényleg ne zavarjon, örülj neki, hogy jó csaj vagy és szívesen néznek. hány éves vagy amúgy?:)
2012. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14 :)
2012. márc. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!