Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KISMAMÁK SOS. Az orvosom a...

Jennababo kérdése:

KISMAMÁK SOS. Az orvosom a GOVIDA terhességi vitamint írta fel, de én mindig is az ELEVITben hittem. Melyik a jobb? melyiket kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2012. márc. 26. 09:57
 1/4 anonim válasza:

Nem Gravida?

Én Elevitet szedtem,de hánytam tőle,így abba hagytam és nem szedtem semmilyen terhes vitamint.Ezek is csak pénz lehúzások.Folsavat szoktak felírni ill. vasat,főleg a terhesség vége felé.Egyébként így is 4kg feletti babám lett.

2012. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

előző vagyok:

legközelebb a Családi kapcsolatok-Terhesség kategóriában tedd ki a kérdésedet,hidd el ott több válasz érkezik rá,mint itt az egyéb kategóriában.

2012. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi:tehát Gyerekvállalás,nevelés-terhesség ez a jó kategória,az előbb elírtam.:)
2012. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhh elég csunyán írt a doki lehet, de én GOVIDÁNAK tudom csak olvasni :) azért köszi. Igen a párom is mondta hogy olvasta, hogy ez a G- betűs jobb :) akkor ezt fogjuk. köszönjüük :)) és köszi a témás választ is :)
2012. márc. 27. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!