Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan közölnétek valakivel...

Ti hogyan közölnétek valakivel, hogy rájötettek, hogy folyton hazudozik nektek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy ismerősöm. Folyton kitalál dolgokat, hazudozik, stb... Erre már többen is felfigyeltünk, "csapdát" állítottunk neki és szépen bele is sétűlt. Akk még nem szóltunk neki. De most már téll kezd elegünk lenni? Szerintetek hogy buktassuk le? Valami jó ütős dolog kéne!

2012. márc. 26. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm, szerezz egy izomagyat(legyen a neve józsi), kérdezd meg a hazudós haverodat h télleg megverte-e jószit...ha azt mondja hogy igen, akkor csak fel kell bérelni józsit, hogy ijesszen rá haverodra ugy hogy látja az egészet egy kisebb csapat
2012. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi? ezt most nem értem...
2012. márc. 26. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Vaganykodj vele hogy ez az izmos pasi milyen eros es hogy felkezzel elverne otet de a hazudos azt mondana ah!en siman lerakom akarmibe hat tavaly is belehanytam a bokorba es a pasi kesobb egy nappalvagy kettovel veled s a tobbi haverjaiddal setaltok megkeresitek ot es az izmos pasi azt mondja hej te azt hazudtad hogy belehanytal az arokba na gyere csak ide es szivd vissza mert kapol egy boxot s kiesel ko-ba ettol a hazug megijed es figyeld meg mi tortenik.
2012. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, időközben már megértettem XDD
2012. jún. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!