Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölnétek az alábbit az...

Hogy közölnétek az alábbit az édesanyátokkal? Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Hogy közölnétek vele,hogy lassan 1 éve viszonyotok van egy nős férfival,aki idősebb nálatok és lehet,hogy terhes vagy tőle?

Ti az anya helyében hogy reagálnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 20:10
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%
előbb bizonyosodj meg róla, hogy tényleg terhes vagy-e.
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
51%

hogy reagálnék. nyelnék kettőt (vagy hármat) átölelném és azt mondanám, hogy örülök neki, ha ő is örül.

A gyerekem.

2011. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
72%

kinyuvasztanám a lányomat.

legyen benne annyi tisztesség, hogy nem egy nős férfival hetyeg. legalább benne legyen, ha már a "férfiban" nincs.

nem beszélve arról, hogy egy ilyennek szülni...

2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
65%
büszke lennék rá természetesen,hogy egy családos férfi felcsinált.Legyél te is büszke magadra!:D
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem örülnék neki....de akkor is a gyerekem marad, és segítem amiben csak tudom...bár, hogy eddig nem avatott a bizalmába, fájna....de az is lehet meg volt rá a jó oka...
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
48%
Szia, nagyon ismerős a történeted, véletlenül nem Erdély-i vagy???
2011. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
95%

Jaja, először légy biztos abban, h terhes vagy! Egyszerre egy dolog miatt bőven elég aggódni.

Aztán ráérsz azon agyalni, h hogy mondd el. De leginkább úgy, h leültök egy alkalmas pillanatban és elmondod az egészet. Szépítgetni, vagy alakítani a történeten nincs sok értelme.

2011. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
64%

Én így közölném:

,,Anya, ugyan jól neveltél, de nekem most mégis elment az eszem. 1 éve csaltatok egy nőt egy férfival, aki le is fektetett, most tőlem is lesz gyereke. Any,a vedd szigorúbbra a szabályokat, ha nagy is vagyok már, beszélgess velem!"


Így reagálnék:

,,Lányom, nem így neveltelek... csalódtam benned! Most elmész szépen abortuszra egy időpontért, szakítasz a pasival, és bocsánatot kérsz!"


Tényleg bizonyosodj meg róla hogy terhess vagy! Nagy butaságot csináltál.

2011. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
88%
Én is összejöttem egy nős pasival, persze nem tudtam hogy nős, fél évig titkolta. Pedig sokszor rákérdeztem... na mindegy, leginkább annak örülök, hogy nem lettem tőle terhes, egy ilyen embertől, aki nem tud tiszta helyzetet teremteni, vagy lépett volna ki a kapcsolatából, vagy tudta volna hová tartozik.
2011. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
81%

Ha én lennék ilyen helyzetben, nálam anyu már a kapcsolat legelején tudna a dologról, mert vagyok vele olyan viszonyban, hogy elmondhassam neki.


Ha még fiatal vagy, és terhes lennél, elsőként egy nagy pofont kapnál hirtelen felindulásból, aztán leülnénk szépen és elkezdenénk gondolkodni a lehetőségeken, mérlegelnénk stb...


Ha már abban a korban vagy, hogy simán lehet babád, akkor elmondanám a véleményem, szomorú lennék, miért nem tiszteltél meg a bizalmaddal, miért nem mondtad meg még az elején, hogy viszonyod van stb stb..


22L

2011. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!