Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felhívtak erről a számról:...

Felhívtak erről a számról: 0615055320. Amikor visszahívtam őket akkor nem mondták meg addig míg én nem diktálom be az adataimat amit persze nem diktáltam be mert hát nem tudom ki az és mit akar csak annyit mondtak hogy hivatalos ügy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 13:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok.

Tudom, hogy regi a sztori de azert par dolgot jo, ha tudtok.

Ez a Credit Control Kft telefonszama, ok egy behajto ceg. Ez azt jelenti, hogy azok a nagy cegek es kozuzemi cegek, akiknek nincs kedvuk/idejuk/lehetoseguk behajtani a kintlevosegeiket (maganszemelyek tartozasat) atadjak behajtasra es az ott dolgozok intezik. En ugy tudom (bar ez nem 100%), hogy nem kapnak jutalekot a telefonalosok a behajtott osszeg utan, bar ez egyebkent nem valtoztat semmin.

Ha olyan hangnemben beszelnek veletek a telefonban ami nem megengedett, nyugodtan irjatok fel h mikor beszeltetek es kivel, altalaban ezek a hivasok rogzitettek es lehet irni panaszt, akar meg felsobb szerveknek is, tuti h kivizsgaljak az esetet es meg ok fognak bocsit kerni!!!

A vezetot soha nem fogjak kapcsolni sem itt sem masik cegnel, mert nem lehet, azok sajnos lepattintjak ezeket az “apro” dolgokat...

Remelem tudtam ezzel segiteni valakinek.

2018. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

#11 vagyok.

A lenyeges informaciot kihagytam.

Amennyiben ok keresnek titeket telefonon, az nem azt jelenti, hogy NEKIK /felejuk tartoztok, hanem azt, hogy atadtak behajtasra az ugyet.

Tehat egy pelda:

Ha valaki nem fizet be egy csekket (pl vizszamla), kuldik az ertesitest, majd ha ezutan sem fizeti be akkor atadjak a behajtonak ezt a tartozast, es ha erre sem regal semmit akkor jogi utra terelik.

Ebben az esetben a tartozas tovabbra is a viz-szolgaltato fele all fenn, es nem a behajto ceg fele.

2018. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!