Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lopnak az iskolában hogyan...

Lopnak az iskolában hogyan derítsük ki hogy ki az?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy iskoláról van szó és azon belül is most egy kisebb csoportra szűkült a kör de bizonyíték nincsen senkire csak a bűncselekményre... Rendőrséget nem szeretnénk bevonni egyéb okoknál fogva de végét szeretnénk venni ennek mert a jó közösséget (bizalmat) hazavágja lassanként :S

Főleg egy-egy logikai csavarra vagy már működött technikára vagyok kíváncsi amikkel bizonyítható elkerülve minden vádaskodást... Még annyit mondanék hogy nagy a valószínűség hogy a rossz anyagi helyzete miatt lop... Egyébként értékes emberek közül valaki :S


2012. márc. 28. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A már elkövetett bűnesetekre nem fogtok tudni egyértelműen következtetni a leendő bűnesetekről. Mi a biztosíték, hogy ugyanaz fog lopni?
2012. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Léteznek speciális festékek amivel ha befestitek a pénzt az normál fényben láthatatlan lesz. UV lámpa alatt viszont látható. Ha tesztek ilyet a pénzre és azt "kirakjátok" csalinak utána csak végig kell menni egy UV lámpával és semmi perc alatt meg lesz a tettes hisz csak az ő keze fog világítani... A rendőrségnél is bizonyító erejű.
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit loptak el?
2012. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az uv festékes megoldás érdekes viszont mennyibe kerül? Hol juthatok ehhez hozzá és hogy oldjuk meg a csalis dolgokat? Mert ha letesszük csak úgy valahova akkor nem tudom hogy nem akarja e majd valaki csak úgy visszaadni vagy nemtudom... Van egy olyan baj hogy nem mindenáron lop hanem mert rászorul... Egyébként van egy nagyon erős sejtésem de ismerem a csajt jóba is vagyunk viszont jó emberismerő vagyok és már vettem észre ilyet de ez még semmit nem jelent mert csak egy személyes vélemény...

Elég nehéz a helyzet ezért kérdeztem itt, mert tehetetlennek érzem magam... Amíg csak sejtésem van addig nem fogok nevet mondani mert én se szívesen hiszem el róla...:S

Tanácsokat várok :/

2012. márc. 29. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
jó jó de mit loptak el?
2012. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hogy nem válaszoltam erre a kérdésre pénzről van szó.
2012. márc. 30. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja azt hittem h kabátot. Az én sulimban egy csajtól kabátot loptak és azt hittem h talán te vagy az.
2012. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!