Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem nyelvvizsgákkal...

Tudnátok nekem nyelvvizsgákkal kapcsolatban segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan vannak nehézségi sorrendben a nyelvvizsgák, hogy pl. a BME könnyebb-e, mint az euro, az origó tényleg nagyon nehéz-e, TELC, ECL és a többi.
2012. márc. 31. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ECL-en voltam, úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni. Az szerintem nagyon korrekt volt, tényleg olyan volt a színvonal, amit vártam (se nem gyenge, sem nem túl erős) és ez azért is jó, mert a legtöbb európai országban elfogadják. A TELC-ről azt hallottam, hogy iszonyat nehéz, viszont azt szinte az egész világon elfogadják, a BME is elég durva állítólag (ezeket ismerősöktől hallottam). De igazából ez relatív, hogy kinek mi a nehéz, lehet hogy neked a TELC könnyebben menne, mint mondjuk a BME. Mindenképp kérdezz meg egy angoltanárt, ha nem a sajátodat, akkor egy másikat a suliból, de egyébként érdemes egy-két magánórát is venni, hogy felmérje a tanár, melyik a legideálisabb számodra. De egyébként úgy tudom, hogy a nyelvvizsgák oldalán vannak próbavizsgák, hogy lásd, körülbelül mire számíthatsz. Sok sikert! :)
2012. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nyelvfüggő, pl ECL-ből csak angol, német, de ha valamit komolyabbat akarsz vele kezdeni pl külföldi melő akár akkor érdemes nem magyart, pl német ÖSD DSD vagy francia DElF DALF.
2012. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. ápr. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!