Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mik a tapasztalatok a Kitex...

Mik a tapasztalatok a Kitex szakmai nyelvvizsgákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Leginkább a középfok érdekelne angolból, külker- belker szakirányból. Egyébként csak a diplomához kell nekem.
2010. ápr. 18. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

diplomához teljesen mindegy melyiket teszed le, úgy tudom a kitexet minden egyetemen, adott szakon elfogadják..

egynyelvű, nincs benne fordítás, olcsóbb, mint a bgf, könnyebb is..

külföldön nem nézik a nyelvvizsga nevét, szóval nem kell görcsölni rajta annyit :)

nézd meg az időpontokat, helyszíneket, mintafeladatokat és hasonlítsd össze a bgf, gazdálkodó, zöld út, euro pro, corvinusos... vizsgákkal

sok sikert

2010. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Érdeklődtem már utána, de azért is tettem fel a kérdést, hogy azok is írjanak, akik már megcsinálták, h mégis mik a tapasztalatok. Egyébként múlt szombaton tudtam le, nem volt egy nagy ördöngősség, de ki tudja mi lesz. Már csak azért félek, h ha nem sikerül akkor kifutok az időből.
2010. ápr. 21. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem elsőre sikerült, nagyon örültem neki..:)

nem volt olyan nehéz, jobban is sikerülhetett volna, ha többet készülök rá :) de így is megvan, jöhet a következő :)

2010. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!