Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarja az ember mindig...

Miért akarja az ember mindig foggal körömmel elérni azt amit nemlehet?

Figyelt kérdés
és miért nem szerzi meg azt amit megtud?szóval ez valami törekvés vágy vagy micsoda?
2011. máj. 4. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:

az embernek mindig az kell ami nincs, vagy amit éppen nem kaphat meg

de hogy ez miért van, azt nem tudom

kb. 3-4 napja vettünk epret, eddig nem kellett, de most hogy elfogyott azt akartam vacsira enni

2011. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
azt en nem tudom de azer sunaznalak:)
2011. máj. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés, nincs olyan amit ne lehetne.
2011. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hümi ***** válasza:
el lehet érni, kell kicsit hagyni és amikor nem is számítasz rá megkapod :D
2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mert ragaszkodó és vágyó. tévedésében azt hiszi az ember a dolgokról, hogy nem önmaga, ezért hiányt kezd el generálni, ami a vágy alapjául szolgál, s mindeközben birtoklás érez az áhított dolog iránt, ami pedig maga a ragaszkodás. ez a tévedésből kifolyólag azt gondolja a dolgokról, hogy meg kell szereznie, hogy azzal lehet csak egész. pedig valójában az ember szelleme, elméje egy mindennel, tehát minden az emberé már alapban, csupán észre kellene vennie azt. :)


a vágyról tudjuk, hogy ezer formában működő...bizonyítási vágy, törekvési vágy és a többi.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindent el lehet érni, csak küzdeni kell érte! szerintem minden a fejben dől el: ha eldöntötted, hogy te elérsz az életben ezt-azt, akkor azért dolgozni fogsz, hogy megkapd, nem?
2011. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!