Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legyünk őszinték a világ már...

Legyünk őszinték a világ már nem olyan mint régen?

Figyelt kérdés

Mármint régen sok minden más volt jobb volt.

Nektek (önöknek) mi a véleményetek(ük)(kérdőjel)



2012. ápr. 4. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azóta igy van, amióta léteuik társadalom. Már a rómaiaknál is az volt az általános vélemény, hogy a világ egyre rosszabb lesz, régebben jobb és szebb volt.
2012. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A világ folyton változik, és mindegyik generáció ezt mondja az előbbiről.
2012. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani világ tökéletes.
2012. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baby Firefly ***** válasza:

igaz.. szerintem inkább egyre csak romlik a társadalom és a világ is.. mondjuk lehet hogy te a mostani világot látod világnak de egy régebbi ember meg jobbnak látja.. én meg ugy látom ahogy igazából van. egyre szarabb lesz pl.: az emberek eltávolodnak egymástól a számítógép uralma miatt, és mondjuk nagyon szennyezik a környezetet annyira hogy a végén már nem lesz víz ( az egy dolog hogy szelektíven gyűjtesz de akkor csak kevésbé szennyezed ) továbbá nincs elég fa meg erdő ennek a következménye hogy néha már nemis kapok levegőt meg ilyenek...

szal igy egy mondatba foglalva: a mai világ szarabb: szart eszünk, ki tudja mit lélegzünk be és elfogy körülöttünk a természet és erről csak mi tehetünk..

megfulladok tőle .. -.-" 14/L

2012. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hamarosan felkerül a második "Legyünk őszinték" rész.

Témája: A halál. A Címszavak a következők: Legyünk őszinték, A halál, 02. Figyelem: Ezt a sorozatot azért indítottam hogy mindenki őszintén NÉV NÉLKÜL kifejthesse a véleményét az éppen szóban forgó témáról, NEM PEDIG ARRA HOGY ÖSSZE VESSZENEK RAJTA OLYAN EMBEREK AKIK NEM TUDJÁK ELFOGADNI A MÁS VÉLEMÉNYÉT. A cím mindig változik csak a "Legyünk őszinték" marad mindig, és ezek nem kérdő mondatok hanem kijelentőek de, sajnos muszáj kérdőjelet tennem.

2012. ápr. 4. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a világ számunkra, a létező világok lehető legjobbika. Akit érdekel, kérdezzen meg valakit, aki tudja, - vagy nézzen utána - milyen volt az élete volt száz éve, városon, falun az "egyszerű pórnépnek".
2012. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!