Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy volt egy...

Miért van az hogy volt egy kutyám nagyon szerettem csak már idős volt és meghalt azóta már van 2 másik kutyánk de nem tudom őket szeretni?

Figyelt kérdés

nem bántom őket mert azt nem tudnám megtenni soha egy állattal sem de nem vagyok hajlandó megsimogatni vagy hozzájuk szólni.

ugyanigy vagyok a macskánkal is az előző cicánk is meghalt és a mostanit nem szeretem.

a kutyus több éve elpusztult


2009. jún. 16. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa. Én nem tudnék nem szeretni egy állatot akit befogadtam a családomba, hacsak nincs vmi különösebb ok amit ad rá. Valószínűleg neked Ő volt A KUTYA, az "igaz szerelem", ha szabad ezt mondanom. :D És még nem sikerült elfogadnod, hogy Ő elment. Talán legbelül folyton az van benned ha meglátod őket, hogy ezek nem az ÉN kutyáim, mert Ő az én kutyám. DE Ő már nincs...:( Ezt el kell fogadni. Egyszer mindennek és mindenkinek vége.

Próbáld megismerni őket. Biztos ők is nagyon kedves állatok, mint a régi kutyád. Talán az a baj, hogy érzik, hogy nem szereted őket és ők sem kezdeményeznek. Simizd őket és utána már ők is kedvesebbek lesznek és akkor talán kialakul.

2009. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy időbe.meghalt a dalmatám és kaptam egy labradort akit sokáig nem szerettem aztán egyik nap egyedül voltam itthon és unatkoztam elkezdtem játtszaní vele és onnan minden ment mostmár elválaszthatatlanok vagyunk. fokozatosan épült ki de megérte. Hidd el ha kicsit jobban megismered a mostani kutyádat meglátod saját kis egyéniségétt egyre jobban megszeretd..:) sok szerencsét
2009. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fura érzés ez. Nekem is hasonló volt. Volt egy kedvenc kutyám, nagyon szerettem, sajnos rákos volt és meghalt, nem élt túl sokat, de nagyon szerettem. Azóta volt kutyám de nem tudtam hozzá kötődni. Azóta pedig teljesen úgy gondolkodom hogy inkább nem kell, de nem azért mert nem szeretném, hanem mert iszonyat érzés elveszíteni valamit/kit akit szeretek. Ezért inkább próbálok nem kötődni semmihez. Bár tudom hogy ez egy nagyon rossz felfogás, lehet majd változom, de egyelőre így van.
2009. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!