Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újpest vagy Kőbánya a jobb...

Újpest vagy Kőbánya a jobb kerület?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Újpest!! :))
2012. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya :)
2012. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Újpest
2012. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%

Erre úgyis mindenki azt fogja írni ahol lakik :D


Kőbányán messze vagy a belvárostól, ha nem közvetlenül a metrónál laksz, és sok a c.i.g.á.ny. meg az egyéb aljanép, nagyon sok putris része van. Egyik ismerőmhöz havonta törnek be, pedig újépítésű kertes társasház. Gázos, ha mondjuk éjszaka buliból jönnél haza! vagy akkor is, ha gyereked van és nem mered egyedül suliba engedni.. Nem ajánlom.


Újpest: sokkal hamarabb bent vagy a belvárosban, jó a közlekedés, éjszaka is. Nincsenek, vagy nagyon kevés a c.i.g.á.ny., általában családok lakják. Sokkal több bolt, stb. van mint kőbányán és sokkal kevesebb putris része van !!

2012. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Az előzőhöz azért hozzátenném, hogy Kőbányáról közvetlen buszjárat van a Deák térre (hét végén még Óbudára is), és az éjszakai busz (szintén a belváros közepéből) is végigmegy az egész kerületen.
2012. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én éltem mindkét helyen, és azt egyáltalán nem mondanám, hogy Újpesten kevés a cigány. Újpesten (is) nagyon sok van!

És egyébként én mondjuk Kőbányának egy jobb részén lakom, de én nem félek egyedül hazajönni éjszaka, vagy suliba menni egyedül...:D

2012. ápr. 26. 22:50
 7/8 Relikvia ***** válasza:
0%
Kokin is laktam mostmeg ujjpesten tolom... Szerintem itt nyugisabb ujjpesten este azert voltak akciok....ittmeg semmi hasolo :))
2012. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
újpest mert ott nincs bajcsy
2015. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!