Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen a világ?

Miért ilyen a világ?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni!! Saját magát pusztítja az emberiség! Minden a földön lévő állatot, növényt csak pusztít és pusztít az emberiség. Például az erdőket is csak pusztítja mindenki, nem gondolnak bele, hogy ezzel mennyi minden tönkretesznek, mennyi állatot megölnek, vagy megfosztanak az élőhelyüktől! Miért nem gondolkoznak odafent a "nagyok"? Nem gondolnak bele, hogy mi lesz 50 év múlva velünk? Miért nem lehetne a természettel összhangban élni? Mindenki csak szépen eléldegélne egy kis házban, állatokat nevelne, saját magát eltartaná. Nem kellene nap mint nap bent rohadni az irodákban, füstös rossz levegőt szívni meg hasonlók. Ez nem lenne jobb élet? Miért nem így él mindenki?
2012. ápr. 9. 20:36
 1/3 TiniVani válasza:

Ez egy feledtéb érdekes kérdés...én magam sem tudom rá a választ...de ne aggódj nem csak te gondolkoztál már el ilyeneken pl.: én is amikor elkezdtem suliba járni " minek kell tanulnom nem elég csak a szórakozás" vagy valami hasonló... :D


Igazad van: A fák nem jók a helyükön?

2012. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre a válasz fölöttébb egyszerű .

PÉNZ,PÉNZ ÉS MÉG TÖBB PÉNZ .

A pénz és a hatalom ami egyedül vezérli a " nagyokat ".

És az a világkép amit te ábrázoltál csak kicsiben képes működni és a fejlődésnek (tudományos fejlődésnek ) teljesen gátat szabna .You Tube-on ajánlom a Zeitgeist című filmet . Az pont ezzel foglalkozik .

2012. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen. Mert ha komolyabban is bele gondolunk, még jóval régebben középkor kezdetekor szerintem elég jó élet volt. Mindenkinek volt egy kis házikója és földje, boldogan éltek a családjukkal. Nem volt semmilyen probléma a környezetszennyezéssel meg hasonló dolgokkal. (Persze itt is voltak már problémák az akkori uralkodók miatt)


Mikor kezdődtek el a problémák? Amikor egyre csak többet és többet akartak, jöttek az újabb és újabb találmányok amikkel csak javítani szerettek volna az élet színvonalon, de ehelyett az emberek a rossz oldalát használták ki. (például számítógép: sok jó oldala van, de eszetlen élő "zombikat" csinál az emberekből). Csak világot rontották, ölték a természetet. Nem tudnak az emberek határokat szabni az akaratuknak, csak saját javukat nézik és ölik, mérgezik a földet és a természetet.

2012. ápr. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!