Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom most mit tegyek?

Utálom most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szám alatt van egy piercing. Még egy hete sincs meg de már utálom. Még mindig be van dagadva a szám és kicsit fura. Állandóan bántja az ínyem. Már kezdem érezni hogy az ínyem nagyon megszívja így. Kicsit sokat fizettem érte 5000 forintot és hát szóval nem nagyon akarom hogy ez a pénz kárba vesszen. Lécci ne mondjatok olyanokat hogy "minek csináltattad meg ha egyből megunod" meg ilyenek! Mert nem erről van szó. Most mit csináljak?
2012. ápr. 10. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Még haggyad benne legalább addig, amig rendesen elmúlik és jobban néz ki. Hátha közbe megszereted. Lehet benne olyasmi, hogy még új, és furán érzed magad miatta, de megszokod. Ha nem, nincs más hátra, mint kivenni.....perxe a te dolgod. Csak tanács.
2012. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De hülye vagy! Minek még egy lyuk a fejedre?
2012. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó:bocs de külön meg említettem hogy ne szekáljatok ilyenekkel erre te....mind1, első:oké meg lesz remélem sikerül amit mondtál és tényleg megszeretem :)
2012. ápr. 10. 22:37
 4/5 anonim válasza:

majd ha begyógyul, teljesen másként látod :)

én mindegyiket gyűlöltem egy hétig :D

de aztán nem fogsz tudni leállni róla :D

(én most fogom csinálni a sokadikat :D)

2012. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
te jó ég :DDD, hol vannak piercingjeid? van tetkód?
2012. ápr. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!