Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak lehetünk még...

Mit csináljak lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy "legjobb barátnőm" aki mostanában totál hanyagol. Ezért elkesztem haverkodni az úgy nevezet "menőkkel" akik befogtak és tiszt a jó fejek :) Ő meg teljesen megváltozott már hozzám se szól pedig én csak új barátokat szerszettem nem tudom mit csináljak
2012. ápr. 14. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

*elkeZDtem

*úgynevezetT

*befogADtak

*szereztem

Vesszőhiány egy csomó helyen...


De hogy a kérdésre is reagáljak:

Az is előfordulhat, hogy Te változtál meg, mert a "menőség", ahogy Te fogalmaztál sok dolgot ki tud hozni az emberből. Lehet, hogy nagyképű fellengzős idióta lettél, csak Te ezt belülről nem látod. Csak azok veszik észre, akik már régebben is ismertek.

2012. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen bocs kicsit gyorsan írtam

a másik meg az hogy rajta kívüli többi barátommal ugyan olyan a kapcsolatom sőt valakivel még jobb is nem értem hogy ő miért ilyen

és azt vettem észre hogy ő is kezd megváltozni elk.rvult nem tok jobban fogalmazni és egyel fiatalabbakkal barátkozik és nem is nagyon tanul mostanában

2012. ápr. 15. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit csináljál? Nyald be a Helyesírási szótárt, hidd el, hasznos!
2012. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem egy emberen múlik. Menj utána, próbálj meg beszélni vele, ha pedig játssza a pulykát, akkor hagyd ott.
2012. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!