Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszem neki vajon? Vagy nem? Barátok még lehetünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszik. Azt gondoltam eddig,hogy én is neki. A testbeszédéből ez egyértelműnek tűnt,és a barátnőim is így gondolták. Sokszor kicsit remegett,meg elpirult,miközben beszéltünk.Mindig nagyon kedves volt,és mosolygott . Olyan tipikus "édes " nézése volt. Gyakran mélyen a szemembe néz,bár néha meg kerüli a szemkontaktust.

Mostanában kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,mint osztálytársak. Azonban ha neten beszélünk, a stílusa olyan más lesz. Közönséges,túl laza,meg flegma. Akkor is nagyon kedves,meg bókol,csak valahogy más. Teljesen gátlástalanul elmond mindent,amit gondol. Szexuális jellegű dolgokat is simán mond nekem,ami szerintem teljesen illetlenség,mert legalább szépen megfogalmazná,de nem. Ráadásul azzal poénkodik,hogy én meg ő...tudjátok. Szóval ha valóban tetszenék neki,akkor lehet,hogy nem merne ilyeneket írni. Barátok vagyunk,én feljebb akartam lépni,de jobb lenne a barátság szintjén maradni,igaz? Nekem tetszik,és én többet érzek iránta barátságnál..


2012. márc. 17. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Arc nélkül az ember bátrabb. Mint az alkohol;) Szóval megpróbálni etől meg lehet a kapcsolatot is. Egyet már tudsz: nem beszéltk gépen:)
2012. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*ettől és *beszéltek

:D

2012. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki nekem tetszik ő is tök más gépen és valójában :( Ő is általában kedvesebb valójában...
2012. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: mivel találkozni élőben szoktatok, ezért ez nem is olyan nagy probléma, nem?:) A fb-ot pedig arra használjátok, amire kitalálták: kapcsolattartásra. Mikor jössz, mit hozz a boltból, vegyél fel hazafelé pénzt stb. stb. A magánéletet a való életben élitek, akokr meg aztán tök mindegy, milyen a gép előtt:)
2012. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!