Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A csaj megmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balázs István2 kérdése:

Mit tegyek? A csaj megmondta nekem hogy nem lesz ez így jó maximum csak barátok lehetünk, de én nem tudok rá máshogy nézni, mert mégis csak nagyon tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba és ne gyere itt nekem azzal hogy de nagyon tetszik nagyon szereted . Ezt csak dúl dramatizálod minden szívfájdalom nélkül ezentúl a helón kívül mást ne szólj neki így lesz a legkönyebb neked .
2012. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MolotovPunk ***** válasza:

Ezek után próbáld el felejteni.

Szerelem után barátság?Az már cink helyzet.

Gondolom igaz barátból van neked bőven elég és az meg nem ő lesz.Meg ez a fiú lány barátság,ráadásul ezek után nem túl kóser így.

Mond meg neki,hogy barátság nuku.

2012. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolat.Másként csak szenvedni fogsz!
2012. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azonnal azt kellett volna mondanod,hogy de jó,hogy ezt mondta,mert te is csak barátként nézel ráés örülsz,hogy ezt tisztáztátok.

aztán átgondolod a stratégiádat,mert az elsőt bebuktad.

ha meg nem stratégiákban gondolkozol,akkor farkalni sem fogsz.

2012. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!