Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a Titanic...

Miért szeretitek a Titanic filmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel.
2012. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
nem szeretem, van tőle látványosabb, van tőle romantikusabb és azokban nincs benne leó... Leónak csak az újabb filmjei kezdenek értelmesek lenni.
2012. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem szeretem. Régebben szerettem, kb. 10-11 évesen, vicces volt ahogy elsüllyednek.
2012. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

úgy látszik itt mindenki fogyatékos és 1es volt nyelvtanból (is.) olvasta valaki a kérdést? nem az volt hogy szeretitek-e vagy nem, hanem "miért szeretitek" ergo alapból annak szól aki szereti.de biztos megnyugszik az ilyen emberek lelke ha nyelvtannácit játszanak,szánalmas már ez a gyakorikérdések...off


on. a romantika szál annyira nem vonz de az is jó a hajó nagyon magasvolumenű ábrázolása miatt szeretem

2012. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretem. Régebben szerettem, kb. 10-11 évesen, vicces volt ahogy elsüllyednek.


amilyen lelki preztizzsel birsz az ilyen válaszokból következtetve ha anyád fagyott volna bele a tengerbe is röhögtél volna.matinénak menj nézz egy kis zongoristát,vagy sorstalanságot vigjátéknak.

2012. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

19:52


Valószínű.

2012. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

19:50

Ha ennyire szúrja a szemed mások helyesírása, akkor volna egy kérdésem:

Miért kezdesz minden mondatot kisbetűkkel te kis "nyelvtannáci"?


Mielőtt másban keresed a hibákat, magadban találd meg! Ja és én se szeretem.

2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
a nyelvtannácinak több jelentése is van. "grammar nazi"ként. ugy tudom én is a hibákat másba látni,ahogy te kötöttél bele abba amit én írtam, látod nem nehéz.de ha kis betűvel is kezdem mert egyfolytába gépelek és le is van sz-rva, addig az agyam nekem legalább eljutott hogy a kérdést felfogjam,neked ez megint nem sikerült mert nem a kérdésre válaszoltál amit feltett a kérdező.fail
2012. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
(megsúgom hogy a nyelvtan részét a dolognak a szövegértésre(bizony) értettem és nem hogy hogy irják le a válaszokat)
2012. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy hogy lehet vicces egy katasztrófa?? Még ha nagyon bénán is lenne megcsinálva a film(pedig nem így van, hiszen nem hiába kapott 11 Oscart), akkor sem vicces egy tényleg megtörtént dolog(leszámítva persze Rose-t és Jack-et, ők nem léteztek), a katasztrófa megtörtént, szerintem azzal valami gond lehet, aki ilyen dolgokat viccesnek talál. Gondolom, ha veled történt volna meg, akkor is röhögnél, ahogy éppen megfagysz a vízben... Én az ilyen embereket csak sajnálni tudom.
2012. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!