Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a Titanic...

Miért szeretitek a Titanic filmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én meg azokat nem értem akik egy olyan dolgon szörnyülködnek ami évekkel ezelőtt történt, és valószínűleg semmi közük hozzá, leszámítva hogy láttak róla egy filmet, vagy utánaolvastak, stb. De ez már nem a kérdéshez tartozik.
2012. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Oké, akkor a kérdésre is válaszolok: én azért szeretem ezt a filmet, mert izgalmas, nagyon jól megvan csinálva, szép film. Hát ezért. És nem szörnyülködöm a katasztrófán, csak az fura, hogy valaki nevet rajta.
2012. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Érdekes, hogy sokszor a főszereplő színészek miatt vonz egy film, ez esetben azonban nem. Ez a kedvenc filmem már évek óta, de se DiCaprio nem vonz, se Kate nem a kedvenc színésznőm, bár elismerem, hogy mindketten nagyon tehetségesek.

Hogy akkor miért szeretem a filmet... hát ez nehéz kérdés, miért hat rám olyan erősen még évek után is... olyan tökéletesen össze van rakva, a színészek, a látvány, a zene, a forgatókönyv, a kamera... minden megvan benne, ez egy 10/10-es film.

Most, hogy tegnap megnéztem újra, a románc része már nem kötött le annyira, sokkal jobban érdekeltek a háttérszereplők. Most nagyon figyeltem a tisztek, a legénység, Fabrizio és egyebek sztorijára. Nagyon megragadott a történetük. A tiszteknél a hősies önfeláldozás, Mr Murdochnál még az öngyilkossága is (ami, mint tudjuk teljesen alaptalan), Fabriziónál (és a többieknél) az életért való küzdelem stb.

Úgy, ahogy van, szuper ez a film, h bárki vagy bármi hiányozna belőle, már nem lenne olyan jó.

2012. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
+ Ja és Mr Andrews karakterét is nagyon szeretem.
2012. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ha neked vicces, ahogy elsüllyedt, akkor elég sivár lehetsz lelkileg...
2012. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy skizofrén, na? Vagy bármi más bajom is lehet. Agyrák pl., annak is tünete a "megváltozott értékrend", azaz találhatok viccesnek egy katasztrófát. Sértegess még kicsit, lehet nemsokára kiderül hogy halálos beteg vagyok. A nyomorékokon bezzeg nem ér nevetni, mi? :)
2012. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Vagyis a morális értékekre gondoltam, nyilván.
2012. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sokan nem képesek odaírni, hogy mi bajuk van, bezzeg ha valaki leszólja őket, akkor meg fel vannak háborodva... nekem biztos tudnom kell, hogy neked van-e betegséged vagy nincs, ugye? Ha meg semmi köze a többi embernek hozzá, akkor nem is kell kiírni, mert tuti, hogy mindenki leszólna... mondjuk 10 évesen egy ilyen filmet kevesen fognak fel úgy, ahogy kell. Én nem sírtam rajta, de tátva maradt a szám, amikor pl. kialudt a villany az egész hajón, meg amikor kettészakadt.
2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem Mr. Murdoch azért lett öngyilkos mert megölte Jack és Fabrizio barátját, asszem Tommy volt a neve.
2012. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem írtam hogy bármi bajom van. Csak hogy elképzelhető. De nektek ez nem jut eszetekbe pl. egy ilyen helyzetben, csak rögtön a szörnyülködés megy. Pedig nem saját akaratomból tartok viccesnek egy katasztrófát azért hogy jól bosszantsak másokat, egyszerűen nálam ez váltja ki azt, amit másoknál pl. egy vígjáték. De ettől nem leszek rossz ember szerintem, nem azt írtam hogy szabadidőmben poénbból hajókat süllyesztek. Amúgy meg pont nem érdekel ki mit mond rám az interneten, csak leírtam a véleményem.
2012. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!