Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtanulhatok magamtól is...

Megtanulhatok magamtól is énekelni itthon sok gyakorlással?

Figyelt kérdés
Nincs jó hangom, de nagyon szeretek énekelni. Illetve nem mondom h nincs jó hangom, de rekeszteni meg magasan nem tudok énekelni. Ezt meg lehet úgy tanulni, hogy nem járok énektanárhooz, hanem itthon gyakorolok, skálázok? És rekeszteni hogy tudnék? Tanárhoz nem akarok járni, mert a szüleimnek nincs még ilyen dolgokra is pénze, de én imádok énekelni. Kérlek segítsetek 14/L
2010. nov. 18. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az,hogy nem mindenki születik csodás énekhanggal.Vannak olyan emberek akik akár a világ legjobb énektanárához is mehetnének tanulni,akkor is borzalmas hangjuk lenne.Van aki tényleg bármit tehet,nem lesz sose szép énekhangja.

Ha nincs hangod,akkor hiába gyakorolsz,hiába akarsz magas vagy rekedt hangon énekelni borzalmas lesz hallgatni.

Én a helyedben előbb beszélnék az énektanároddal.Kérd meg,hogy mondjon véleményt a hangodról,és mondja el,hogy érdemes lenne a rengeteg időt belefektetni a gyakorlásba.

Nem bántásképpen(hiszen nekem köztudott hogy gyilkos hangom van..) de az ember a saját hangját nem hallja olyan rossznak mint mások..

2010. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!