Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtok nagyon ciki sztorikat? :D

Írtok nagyon ciki sztorikat? :D

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 21:51
 1/3 anonim válasza:
25%
azért, hogy te meg nevethess rajta???? nem hiszem.
2012. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ajj, tudtam, hogy lesz egy ilyen válasz :)

Nem azért, hanem mert az emberrel történnek néha cikis dolgok és akkor jól esik olvasgatni, hogy mások is jártak már hasonlóan, nem csak ő tud olyan "szerencsétlen" lenni :)

Velem egyszer az történt, hogy a padtársam meg akarta dobni radírral egy fiút, aki egész órán hülyéskedett és már nagyon idegesítette, de a tanárt találta el és a helyzet annyira komikus volt, hogy nem bírtam visszatartani a vigyorgást, a tanár meg szerintem azt hitte, hogy én voltam, percekig némán nézte az osztályt, aztán dogát iratott. Annyira szégyelltem magam, mert tuti, hogy azt hitte én voltam, nagyon ciki volt, aztán szerencsére óra után a padtársam bevallotta, hogy ő volt és véletlen volt, a tanár meg megbocsátotta neki úgyhogy jól végződött :D

De hogy valami cikibbet is írjak, amikor kb. másodikos vagy harmadikos voltam, napköziben már nagyon kellett wc-znem, de gyűlöltem (meg most is, de hát ki nem?) a suliban elvégezni, ezért tartogattam és bekakiltam. :S

Egyszer pedig (ez kb egy éve történt csak) apával mentünk valahova kocsival, éppen egy barátnőmék háza előtt mentünk, amikor megláttam barátnőmet, elkezdtem integetni, erre megfordult és láttam, hogy nem is ő, csak hátulról nézett ki úgy :D

Na, most már láthatod, hogy nem akarok senkin röhögni, csak kíváncsi vagyok mások "élményeire" :D

2012. ápr. 18. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neon.hu:LL sztorik
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!