Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miert viselkedik igy? A...

Miert viselkedik igy? A testverem kisfia 6 eves es ejszakankent felebred es elkezdi rugdosni az anyukajat, hogy mar nem tud aludni es kelljen fel o is, meg ilyesmi. Ez vmi lelki problema?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezen segiteni? Sajnalom az anyat es a gyereket is mivel ez szerintem vmi lelki problema.. Mit gondoltok?
2010. febr. 25. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy én értettem félre, de ezek szerint 6 éves, és egy ágyban alszik az anyukájával???? Hát, így nem csodálkozom, hogy lelki problémái vannak.


Nem ismerem a szereplőket, így nem tudom eldönteni, pszichológusra van-e szükség, vagy elég lenne szépen átvinni a saját ágyába/szobájába, és megmondani neki, hogy éjjel ne jöjjön át, anyut pedig SOHA nem rugdossuk. Türelemmel, de kitartóan és következetesen.

2010. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
elsőnek igaza van, én is így értettem, csak nem mertem írni, mondom lehet félreértem...szóval saját szobában tentike, éjjel nem mászkálunk, alszunk. ha nem érti meg, gyermekpszichológus...
2010. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,eddig nem rugdosott?Én is külön altatnám és nagyon de nagyon következetes lennék,hogy tanuljon tiszteletet,apuka nem szól rá,mert az is hatni szokott,ha mindkét szülő ugyanazt fújja.
2010. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tartjuk problémának, hogy 6 éves gyermekünk velünk alszik. De ő nem rugdos, sőt ha reggel ő ébred előbb, akkor betakar, vagy simogat, hogy felébredjek. Persz mire sulis lesz, addigra saját szobájában fog aludni.
2010. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aludjon külön és legfeljebb maradjon ébren úgy, hogy nem zavarja a családot.
2010. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát anyuka helyébe biztos, hogy külön altatnám. Aztán pár éjszakán keresztül, amikor a legjobban alszik, felkelteném, hogy ne aludjon már, mert én sem tudok. Vajon mit szólna a sokadik ilyen éjszaka után?
2010. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a nővérem lánya imádott hajnalban felkelteni, vagy ha éjszakás voltam akkor napközben. Egyszer nem hagytam lefeküdni, és este 10.-kor már hisztizett, hogy álmos. Én elmagyaráztam, hogy ugye milyen rossz ez stb. azóta nem csinálja velem.
2010. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
TALÁN EGY KICSIT ELKÉNYEZTETETT, VAGY NEM IGAZÁN VAN TISZTÁBAN AZZAL, HOGY AZ ILYESMI NEM SZÉP.LEHET, HOGY CSAK KÉSŐBB ÉRTI MEG AZ ILYESMIT.EL KELLENE MAGYARÁZNI NEKI, HOGY :ANYUKA NAGYON FÁRADT, SZERETNE ALUDNI.HA MOST FELKELTED EGÉSZ NAP FÁRADT LESZ, ÉS AZ EGYIKÜNKNEK SE LESZ JÓ.NÉZEGESS EGY KÖNYVET, VAGY PRÓBÁLJ MEG VISSZAALUDNI.
2010. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, ha nagy betűkkel írsz az ordításnak számít.
2010. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 18.05-ös válaszoló vagyok.Bocsi, elromlott valami, nem működött a Caps Lock.Nem akartam kiabálni.
2010. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!