Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiúk folyton bántanak és...

A fiúk folyton bántanak és nem hagynak békén. Mit tegyek hogy leszáljanak rólam?

Figyelt kérdés
A suliban a fiúk mindig eldugják a dolgaimat vagy beleköpnek a kajámba, néha még lökdösnek is és meg is szoktak pofozni vagy tépni a hajam. Már szoltam az osztályfőnökömnek és kaptak is beírást, de nem álltak le, sőtt inkább még jobban szekállni kezdtek. Szerintetek hogyan állíthatnám le őket? 14/l
2012. ápr. 18. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

úristen, de gusztustalan ami mostanában megy a fiatalok körében. semmi tisztelet, bárkit képesek megalázni.

az az igazság, hogy valamilyen szinten az elején rontottad el: nem küzdötted ki a tiszteletüket.

valamit cselekedj. szólj tanárnak, aki nem csak egy beírással "segít" téged, hanem rendesen helyre rakja őket. már ha van ilyen. esetleg anyukádnak is szólhatsz, de ezzel általában csak még gyengébbnek tűnsz a sok értelmes ember között.

2012. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly meg előtte semmi ilyesmi nem volt, csak most 8.-dikba kezdték ezt el.
2012. ápr. 18. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
miért? hányan vannak körülbelül? véletlenül nem az a helyzet, hogy egy idióta után megy a többi? mert ha igen, akkor annak az egynek kell eltalálni a gyenge pontját. :)
2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, leginkább a többi nyolcadik osztályos fiúk és a hetedikesek vannak rám szállva, szóval elég sokan. Egyszer az egyik hetedikes fiú megvárt a suli előtt és azért vert meg mert nem akartam járni vele.
2012. ápr. 18. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
úristen. mindenképpen szólj valakinek.
2012. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyen alapon, nem azért mondom, de simán még a rendőrségre is elmehetnél.
2012. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!