Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek nincsenek barátai az...

Akinek nincsenek barátai az hogy éli meg ezt?

Figyelt kérdés
egyetemre járok, elég visszahúzódó vagyok, így nem sok ismerősöm van, nem igazán tudtam barátokat szerezni. Akikkel régen jóba voltam eltávolodtunk egymástól, az is elég felszínes lett már; van valaki aki hasonló helyzetbe van/ volt?
2012. ápr. 21. 21:41
 1/5 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Melyik egyetemre jársz?
2012. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a debreceni egyetemre
2012. ápr. 21. 22:05
 3/5 pacsi ***** válasza:
én is így vagyok, 5-öd éves vagyok és 3 hónap múlva végzek, már nagyon várom. Bár utána sem lesz sokkal jobb, de legalább nem egész nap itthon fogok ülni.
2012. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát sztem nem kell egyetem hogy ez az érzés meglegyen. én egyszer összeszámoltam állitoalg hány haverom" van, majd kidobáltam amelyik nem is keresett hetek óta, igy maratt 2...(ebböl máris leszar az egyik) ilyen világ ez
2012. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van. 19 éves vagyok és itthon ülök szombat este a számítógép előtt. Nincsenek barátaim akikkel eltudnék menni valahova. én ezt nagyon rosszul élem meg.
2012. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!