Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc szuperhősötök?

Ki a kedvenc szuperhősötök?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Batman és Robin.

De tetszik még Hőskapitány is a Firka villából. :D

2012. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wolverine - Nekem mindigis ő volt az abszolút kedvenc filmes, rajzfilmes karakterem. Ez a magányos farkas stílus nekem tetszik, az öngyógyító képessége király, soha nem kell félnie, semmitől és senkitől, a karmai eszméletlenek bármit megadnék, ha nekem is lehetne olyan. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, az az a tény, hogy örökké él, azt semmiképpen sem szeretnék. (Igen, mert hát az ember az alapján választ kedvencet, hogy ki lenne szívesen.)
2012. máj. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ez nehéz döntés, mert sok szuperhősnek nagyon jó képessége van, én majdnem akármelyik szuperhős adottságnak örülnék, de az én kedvencem az a Hulk, ahogy átváltozik az rohadt gizda :D, és megállíthatatlan.
2012. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok kedvenc van, de a favorit Batman és Wolverine.
2012. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!