Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom magam. Mit csináljak?...

Utálom magam. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves 176 cm magas 58 kilós lány vagyok!Nincs szemüvegem,sem fogszabályzóm, sem szeplőim. Derékig érő szőke raszta hajam van, ápolt hetente 2x mosom. Nem magamat dicsérve ezzel de a körülöttem lévők nem tartanak csúnyának,legalább is nekem igy kerek perec nem sokan mondták meg. Egy szóval szépnek tartanak, pozitív visszajelzéseket kapok a külsőmről. Ez eddig mind szép és jó de én gyűlölöm magam, bele nézek a tükörbe és szó szerint rám jön a hányinger.A szüleim már orvoshoz akarnak vinni mert szerintük nem normális. Utálok már emberek közé kimenni. mit tegyek? teljesen megőrülök magamtól..semmi nem felel meg amit magamon látok. ocsmány! 16/L
2012. máj. 1. 19:03
 1/7 delta10 válasza:

Keress egy hobbyt;)

vagy partnert :P

Am kinövöd:)

2012. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van barátnőm♥, és kézilabdázom
2012. máj. 1. 19:08
 3/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a bajod, hogy leszbikus vagy?
2012. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
biszexuális vagyok, és ezért van oda értem a suliba járó fiúk 90 százaléka. És az egyetlen dolog amit elfogadok magamon
2012. máj. 1. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az ami nem tetszik? Olyan nincs hogy csak úgy csúnyának látod magad... sminket használsz? Hajad nem tetszene jobban máshogy?
2012. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak úgy mondom, mázlista vagy hogy találtál barátnőt :( én is biszex vagyok de még csak nem is ismerek bi vagy leszbikus lányt :( amúgy meg én irigyellek, méreteid alapján csinos vagy, sportolsz is, van valakid.. én egyedül vagyok, kövér, csúnya és semmirevaló.. becsüld meg amid van, mert különben csak akkor fogsz rájönni, milyen jó neked, hamár mindent elveszítesz, ahogy én. és akkor már késő.
2012. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a hajam így a legjobb azt hiszem,volt már sokféle. Biztos vagyok benne hogy fogsz magadnak barátnőt találni nekem már volt pár:) lehet hogy van olyan ismerősöd aki az, csak nem teregeti ki:) (utolsó válaszolónak)
2012. máj. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!