Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira utálom magam! Miért...

Annyira utálom magam! Miért nem vagyok jó semmiben?

Figyelt kérdés

Már évek óta keresem, hogy miben vagyok jó de SEMMIBEN. Nagyon türelmetlen vagyok de mindenhez türelem kell. Már régóta próbálok rajzolni de nem megy. Egy 5 éves szebben rajzol mint én (pedig szeretnék jól rajzolni). Írás, tánc, ének vagy bármilyen zenés izé kizárva. Próbáltam kutyát tanítani de fúúú...inkább nem is gondolok rá. Sportról inkább ne is beszéljünk. Hobbim sincs, egyik tantárgyból se vagyok erős. Nem vagyok jó semmiben, már unom, hogy mindenki megtalálja, hogy miben a legjobb meg van hobbija csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Miért?

14/L


2011. nov. 22. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Tragédia.
2011. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

14 évesen még bőven van időd olyan dolgo(ka)t találni, ami(k)ben jó vagy. Lehet, hogy még nem találkoztál azzal a hobbival, ami igazán érdekelne.


Amúgy nekem sincs semmi különösebb "tehetségem", persze sok mindent szeretek csinálni, de nem vagyok kiemelkedő semmi ilyesmiben, amiket felsoroltál. És én már 24 éves vagyok, és nagyon jól boldogulok így is.


Szóval ne aggódj! A lényeg, hogy önmagad maradj, ne akarj magadra erőltetni semmilyen hobbit, ami nem te vagy. Próbálj ki sok mindent, de ha nem megy, akkor az nem neked való.

2011. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát figy, nekem 22 évesen nincs normális hobbim. Nem vagyok kiemelkedően jó semmiből de az én környezetemben nem is hangoztatja senki se hogy ebből meg abból jó. Ez van:)
2011. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 14 éves vagy, sokat fogsz változni, simán találhatsz még olyan dolgot, amire nem is gondoltál és jó vagy benne. A rajzolás egy dolog... más kézműves dolgot próbáltál? Sütni-főzni?

Amúgy fejleszthető pl. a kézügyesség is. Ne akarj rögtön a legjobb lenni, adj időt magadnak, hogy beletanulj. Először ne valami nagyon nagy dolgot próbálj csinálni, a kicsik hamar készen vannak és már van is sikerélményed.

2011. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fotózásra gondoltál már?szerintem jó ötlet lenne.és írásra?írni verseket,regéyneket,novellákat.biztos hogy egy tantárgy se áll közel hozzád úgy?de tudnád a képességeidet fejleszteni.és a gyöngyfűzés?
2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na de ezaz hogy én nem is szeretek ezért semmit csinálni mert mindent borzalmasan csinálok. A rajzolásnál a legegyszerűbb dolgokat is alig tudom megcsinálni -.-
2011. nov. 22. 21:40
 7/16 anonim válasza:
Türelem az idő segít majd,csak még fiatalka vagy .
2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az írást már írtam. A gyöngyfűzés meg az ilyen lányos dolgok azok nem én lennék.
2011. nov. 22. 21:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Van bármi, amit szeretsz? Ami érdekel? Ha nincs, akkor szerintem ez a tipikus tizenpár éves kori "nem tudok mit kezdeni magammal" korszak.
2011. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

történelem?az érdekel?én egyszerűen imádom.naon tetszik.belezúgtam.valahogy mint amit nekem találtak ki:)és rengeteg sikerélméynem van belőle:D

és nyelvtanulás?új nyelv?ez bejöhet még sztem.

2011. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!