Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert felek konditerembe menni?

Miert felek konditerembe menni?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, mar 2 eve keszulok menni, mert szeretnem csinalni, de valahogy nem merek elindulni.. nincs kivel mennem sem, es tulsolyom is van, mit tudnek tenni hogy vegre elmerjek menni? Mert ez kb megvaltoztatna az eletem.. annyira szeretnek menni..
2012. máj. 1. 21:11
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%
először szerezz egy partnert egy kísérőt aztán ha vele elmész 1x utána már nem lesz gond azzal hogy egyedül menj.
2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a nagydarab gyúrós állatok eléggé nagyképűek. lenézik a másikat mert mindenkinél jobbnak hiszik magukat. Nekünk a suli egy konditeremben tartotta a tesi órákat. Ezt láttam végig... lenézték egymást a srácok. be-be szóltak egymásnak. Nem lehet hogy esetleg ilyet tapasztaltál te is és ezért nem akarsz egyedül menni?

(21/L)

2012. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem tapasztaltam semmi ilyet, hiszen meg konditerem kozeleben sem jartam eddig.
2012. máj. 1. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát de gondolom azért félsz, mert pont az ilyen lenéző emberektől tartasz.

Ne félj, 2éve készülsz menni, gondolj arra, hogy ha 2éve elkezdted volna, akkor már most mennyivel jobban néznél ki :D kár halogatni

egyébként nekem volt egy osztálytársam, volt vagy 120kiló, elég túlsúlyos volt, és ő magától egyszercsak be mert menni a konditerembe, és elkezdett edzeni. Nem hogy nem szóltak be neki, de összehaverkodott mindenkivel, segítettek neki, tök jó barátságok születtek ott..:D ha úgy mész oda, hogy szerényen, és meghallgatod a tanácsokat, akkor biztos nem lesz gond. Bár biztos lesz aki nem lesz túl segítőkész, de ne foglalkozz olyanokkal

2012. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen kezdtem el járni kondiba.

Én is féltem először, sőt még az első 1-2 héten is. Főleg mert abba a kondiba ahova járok, járt/jár 1-2 "maffiozó" arc.

Oszt társammal kezdtem el lejárni, ő hamar abbahagyta de addigra már összehaverkodtam 1-2 ottani arccal akik sokat segítettek.


Szerintem nem kell ettől fosni, mert ott mindenki az edzéssel van elfoglalva.

2012. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is nem rég kezdtem el járni. Ha tényleg attól tartanál, hogy lenéznek stb.. ne tarts! Nem fognak lenézni, mert ha tényleg azért mennek oda, hogy edzenek, akkor nem lesznek lenézőek. Vagy ahogy írták is még segíteni fognak.

Szóval tessék elmenni és akár már 1 hónap múlva látszódhat a változás!

2012. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csáó. én is most fogok neki fogni, csatlakozol?
2012. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De hol laksz?
2012. máj. 17. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Budapesten. és Te?
2012. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miskolc..
2012. máj. 17. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!