Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen olyan...

Miért lett hirtelen olyan népszerű sport a gyúrás? Azt veszem észre, hogy már boldog-boldogtalan elkezd kondizni. A 15-től 80 évesig mindenkit konditerembe látok. Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Mert ma sokkal nagyobb a hangsúly a külsőn, mint valaha. A nők vékonyak, formásak akarnak lenni, szép bőrrel csábos szempillákkal. A férfiak kidolgozott izmokat akarnak, amivel a legszebb nőket is megfoghatják.
2011. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 oyeacch ***** válasza:
83%

Tök mindegy, úgyis cserélődik a brigád havonta. Nem nőnek 10 kilót aztán inkább abbahagyják. Csak a 15-20 fős keménymag marad.


Azért kezdenek edzeni, mert azt hiszik, hogy ők a szartól is 2x olyan gyorsan fognak nőni, mint a haverjuk. Csak szembesülnek ennek ellenkezőjével, és abbahagyják. Vagy nekiállnak koxolni.

2011. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

"A 15-től 80 évesig mindenkit konditerembe látok."


Ez túlzás. Rengeteg elhanyagolt testű ember van. Nézz csak körül jobban!

2011. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

A 14.25-nek igaza van!Nekem is ez a tapasztalatom.

29/N

2011. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 dirtboy ***** válasza:
87%

oyeacch válasza tökéletes volt

tavasszal szaporodik a gyúrósok száma aztán hogy lemegy a pólós meg strand szezon máris kevesebben lesznek,de van aki már tavasszal feladja, azok az ultra puha magok

2011. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert egyre több a cuki cicababa, aki a kigyúrt típus preferálja. Valahogy meg kell felelni nekik.

Náluk nem azzal vágódsz be, hogy segítesz neki az erőt igénylő házimunkában, vagy megkapálod a kertet, rendbe rakod a járdát, és hasonló fárasztó és bizony izmosító munkák. Hisz ezek a cicababák nem egy otthonülő fajta. Menni kell velük shoppingolni meg mutogatni mellettük az izmaidat a körúton.

Túrázni és biciklizni, úszni se mehetsz velük (annál jobb izmokat semmi nem csinál), mert ők nem járnak ilyen helyekre. Így hát marad a konditerem. Arra is figyelj, hogy divatos cuccba menj oda, s ne mackóruhába!


Na aki még normális nőt keres és értelemmel akar bevágódni náluk, az nem kondizni jár...

2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 dirtboy ***** válasza:
82%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


micsoda előítéleteid vannak nem semmi.

olyanról még nem hallottál hogy valaki magát a sportot szereti és saját magáért akar izmot építeni és nem azért hogy a lányoknak tetsszen. NEM A NŐK KÖRÜL FOROG A VILÁG nem kell minden tevékenységet csajozással össze kötni.aki tetszett nekem lány az sem szerette az izmos férfiakat és kit érdekelt a véleménye,engem nem.edzettem tovább rendületlenül.És elég sok testépítő normális,jó fej,vicces és nem csak a gyúráson jár az agyuk,persze van kivétel belőlük is nem mondom hogy nincs.

2011. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 TOMAtm ***** válasza:
81%

hát b+ nekem nemrég azt mondta egy csaj hogy sose fogok olyan jó testű lenni már mint SP(mert most az a divat a gyúrás már nem divat) szóval nekem már mindegy,soha nem leszek 50 kilós nyüzüge....de ez nemis baj nekem azthiszem,jól érzem magam a 100kilómmal

Ja sokan járnak konditerembe,csak sokan fel is adják mert nincs hozzá türelmük.az hogy jól nézz ki évek munkája,az hogy nagyon jó legyél az évek + tápkieg(plusz életforma),az hogy brutálul nézz ki ....ott már befigyel a szteroid meg havi 50K minimum tápkiegre(ami nem is sok ha azt nézzük h most fizettem 3 doboz BSN syntha6ért 33Kt és ez csak protein kb 4-5 hétre) nomeg a csirkemell....

2011. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

A 8-as években az első harcművészeti filmek idején a harcművészeti dojok voltak tömve (bár ezt csak hallomásból tudom) aztán szépen a szar a víztől elvált a sok kis fiúcska/lányocska rájött, hogy nem faszverés folyik, hanem vér és izzadtság és szép lassan eltűntek. ma már főként azok járnak dojoba akik komolyan veszik a harcot valamilyen nézőpontból.

A 2000-es évek a kigyúrt akcióhős filmek kora így felkapott lett a konditerem és ott is valami hasonló folyamat fog lejátszódni.

Illetve jön majd az sp éra és a férfiak fognak kemény munka közelébe menni végre.

2011. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Fromjezus ***** válasza:
77%

Szerintem is, a No izom de nagyon szalkas kisfiuk a divat a csajoknal! Ebbe nekem az nem tetszik, hogy neha nem lehet megkulonboztetni okat ki a fiu ki a lany! Felcserelodnek a szerepek ez van!

Masik, szerintem mindenki a csajok miatt kezdi el en is igy voltam vele. Szerintem aki mar egy ideje edz az tudja mennyire ordogi kor ez. A felpumpaltsag erzesenel max az orgazmus a jobb. Jah s szerencsere a kemenymag koze tartozom :).

Szeptember a legszarabb honap a teremben- vege a nyarnak akkor ideje sportolni valamit (jon a sok SP utanzat). Januar kezdodik az uj ev-most elkezdek edzeni. Tavasz Aprilis es majus strandszezon.. ez a 4 honap a busy a tobbi korrekt

2011. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!