Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki konditerembe jár, annak...

Aki konditerembe jár, annak miért tűnik úgy, mintha "mű" izomzata lenne? Viszont egy katonánál, vagy egy sportolónál látszik, hogy természetes.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A katonák és a sportolók is járnak konditerembe.
2011. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen járnak, de mégse úgy néznek ki.
2011. júl. 29. 14:25
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Talán nem tömik magukat tele tömegnövelőkkel..meg sok sz.rral. Amugy lehet látni, hogy erő is van benne, vagy csak optika!
2011. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

mert a testépítés esztétikai sport,a katonáknál meg az állóképesség sokkal fontosabb!

Aki azt mondja hogy a tömegnövelő káros vagy egy testépítőben nincs erő az szellemi fogyatékos és jobb ha kussol ...

2011. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Mi tűnik mű izomnak b@szdmeg? Műanyag mint a barbibabádnak?


Aki ilyen kérdést tesz fel miért tűnik úgy, mintha segghülye lenne?

2011. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

ááááááááááááá..... háháháháá :) eszem-faszom megáll :)

nézz meg egy erőemelőt és egy testépítőt. Igen, más tónusú az izomzat, mert másra használják " ". Máshogy is kell edzeni az erő növelésre, meg a növekedésre. De nem mindegy neked? :D


egyél zsírt :D

2011. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemrég egy diszkóba belémkötött egy arc, látszódott rajta, hogy konditerembe szocializálódott fiatalember, ki akart hívni szkanderra, de inkább nem-et mondtam, aztán végülis addig arcoskodott, hogy belementem. Említése szerint 97 kg, mittomén hanyas kar stb..szénné gyúrva. Én 72 kg vagyok, és csak két éve aikidozom, kondiba nem járok! Hát vicces volt látni, ahogy szendvedett, a kis hugomba több erő van, pedig csak 8 éves..
2011. júl. 29. 16:08
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Értsétek már hogy mit akar a kérdező! A mű alatt azt érti, hogy nincs benne akkora erő, mint ahogy kinéz. Gondolkodjatok mi előtt ugattok!

Praktikerbe dolgozom,a bitang nagy kigyúrt fószer, a kocsiba nem bírt beemelni egy 50 kg-os zsákot. Röhejes volt, ha egy tűvel kiszúrtam volna leereszt :D:D

2011. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor a synthol volt...keress rá egy profi testépítőre(nem kell messzire menni vörös zoli,kathi béla) és nézd meg mennyit húz fel vagy mennyivel guggol...adj neki egy mázsás zsákot,ha nem tudja megemelni, a házamat a nevedre íratom...
2011. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nincsenek kivételek. Én is debreceni vagyok, és tisztelem Kathi Béla munkásságát.
2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!