Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valószínüleg gyomor fekélyem...

Valószínüleg gyomor fekélyem van, pánikbetegségem is van, mit tegyek hogy nyugodtabb legyek? Holnap eldől az epekövemet kitudják e nyírni ultrahangal.

Figyelt kérdés

szedek xanaxot (pszichiáter írta fel), szedek görcsoldót most, meg még valami lazítót, meg 2x 40 mg kontrolocot, és mégis, fáj a gyomrom, sőt, mindemellett, ku.rvára begörcsölt a gyomrom, olyannyira, hogy kihívtam az ügyeletet, azok meg a megnyugtatásom miatt (remegtem, mert pánikbeteg vagyok), hívtak egy 2 órás mentőt, és bevittek megvizsgálni. az eredmény semmi. egyszerűen semmi. már volt egy ilyen erősebb gyomor görcsöm, és akkor is bevittek, de akkor is ugyan ez: semmit nem találtak. viszont "több apró követ" kimutattak az epémben, de azt a múltkor is. lehetséges hogy a puffadásban ez közrejátszik? vagy valami ilyesmi? nem nagyok, aprók. viszont meg fogok tőlük szabadulni, holnap megyek zúzás előkészítésre, és a doki ha úgy ítéli meg hogy mehet, akkor ultrahangal porrázúzza a köveimet, aztán jövő héten meg endo kapszulás vizsgálatra megyek, (200.000 ft, pánikbetegségem miatt a sima endoszkópia kizárva, max altatásban lenne lehetséges ami 100.000 ez meg legalább átnézi a teljes szervezetemet), és átnézik a nyelőcsövem, a gyomrom, a vékonybelem, a vastagbelemet is. de egyszerüen ku.rva ideges vagyok. egy: az eredményektől, 2 hogy meg tudják e csinálni az epekő zúzást, 3 hogy mi van ha valami komoly bajom jön ki?:S

pánikbeteg vagyok, szorongok, és hipochonder vagyok... ráadásul a gyomrom most kivan készülve. azért nem hiszem hogy az epém fájna, bár a puffadást az okozhatta, mert puffadás volt rendesen, ami felnyomta a rekeszizmaimat, és nagyon sz.ar volt, de azért nem hiszem, mert ha csak vizet nyelek le, már akkor is fáj a gyomrom. a nyálkahártyám tuti kivan, és a bolyhaim is tuti kivannak. de nagyon félek. valaki segítsen, kérem.


22F


2011. dec. 6. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szíven ütött . A korod. Borzasztó. Azt hittem 80 éves nénike írta ki a kérdést, akit már a halál keres, de ő még lóg a neten. Milyen lenyelt keserűségek, meg nem bocsátott neheztelések vannak benned, amikre válaszként epeköveket növesztesz? Mondd ki bántott ennyire, hogy tönkreteszi a gyomrodat a félelem? Te magad hozod létre a betegségeidet, hogy törődjön veled végre valaki. Miért nem hagyod magad meggyógyulni? Akadályozod a gyógyulásodat mindenféle pánikokkal? Miért nincs valaki a környezetedben aki a lelked gubancait segítene kioldani? 22 éves vagy csajoznod illene, bulizni, berugni, balhézni és nem betegeskedni. Lazábbra kéne venni a figurát, öcskös!
2011. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ez szomorú de ha hallgatsz rám akkor lazítasz , nem idegeskedni jobban látni a világot örülj minden apróságnak mozdulj ki és bízz magadban hogy többet érsz ne menekülj semmi elöl te jobb vagy . ezután tükrözés gyomor vastagbél és hidd el meglesz a probléma és ha nem kezeled előbb vagy utóbb életed végéig szenvedni fogsz ...nekem ez jutott higgy nekem.
2011. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt csak en 16 eves vagyok es enis remegtem az iskolaban mert panikot kaptam es a korhazba kellet szallitani.De meg mindnig nem tudjak az orvosok,hogy mi a bajom es jobban nem vagyok.Ezert megprobalok sportolni meg nyugodt dolgokat csinalni.
2012. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!