Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó a nyak kiszívás? Mért...

Mire jó a nyak kiszívás? Mért akarhatja valaki hogy kiszívják a nyakát? És mit jelképez?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni mért akarná ezt akárki is...A válaszokat előre is kösz.

2012. máj. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Semmire, de ez azután van ott, hogy legszivesebben megettem volna az illető hölgyeményt.
2012. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De valaki azt szereti ha kiszívják a nyakát? Ez előjáték része?
2012. máj. 4. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Jaja, csak ha látható helyen sikeredett akkor az másnap űbergáz :) Kivéve persze a tizencsitriknél...
2012. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mert jó érzés, azért... ha még sosem próbáltad, mármint még sosem szívták ki a nyakad, akkor úgysem fogod érteni, mert még nem érezted, hogy milyen szenvedély kell ahhoz, micsoda vágyakozás, hogy nem elég, ha csak csókolják a nyakad, te szívni akarod, szinte felfalni a másikat, mert semmi sem elég, ő pedig zihál alattad, nyögdécsel, tudod, hogy ez neki jó, és ezért még tovább szeretnéd csinálni...


egyszerű szexualitás, az előjáték része is lehet akár.


persze aztán lehet, hogy vannak megrögzött vámpírrajongók, akik más miatt szeretnék mindezt... :P :D

2012. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz erre a válaszra vártam talán...kösz
2012. máj. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!