Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a nyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni a nyak kiszívás okozta jelekkel, hogy gyorsan elmúljon?

Figyelt kérdés
véraláfutásos foltok.... sűrgős lenne a válasz.... köszönöm..:)
2008. nov. 22. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell kiszívni a másik nyakát. EZ a legegyszerűbb
2008. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
csináljatok néhányat még, aztán mondhatod h ver a barátod
2008. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer szívtam ki én is egy lány nyakát, szülei majdnem feljelentettek, h verem a lányukat :D

Amúgy csinálhatsz bármit, egy hétnél hamarabb semmiképp nem múlik el... garbót ajánlom.

2008. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jó most egy nagyon apró folt... és nem is ver. és 8 hónapja járunk, és ezvolt az első... szóval az ócsároló tankommenteket neis írjátok be...
2008. nov. 22. 09:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
alapozó. kell egy idő, amíg a szövetek közé jutott vér felszívódik. Ezt nem igazán lehet siettetni. Borogatás csak lassítja, azt még véletlenül se csináld.
2008. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
pedig komolyan épp a kamillás borogatáson gondolkodtam... ígysem olyan vészes amúgy mert a nyakam közepén van egy ténlyeg aprócska folt. de látszik és este munkavacsorám van...:D tehát akkor a kkivágott felsőt elfelejthetem
2008. nov. 22. 10:11
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
nem múlik el semmivel, akármit csinálsz. várd meg amig MAGÁTÓL elmúlik az meg kissé "sok" idő (1 hét is lehet). Szal most ez egy jó tapasztalat lesz neked h többet ilyet ne csináljatok. első voltam
2008. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem is szoktunk ... jesszus dehogy. demost nemtudom valahogy "véletlenül" így esett...:D nem vészes folt amúgy már most elég halvány
2008. nov. 22. 10:26
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

A drága jó édesanyám úgy oldotta meg a húgommal, a Sallay Böbével, hogy kicsikét meghúzogatta a bőrt a problémás területen - bevallása szerint nagyon fájt neki, de 1-2 nap alatt elmúlt az egész.

Házi praktika, ki tudja.


-Sallay d. ú.

2008. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
kössél egy kendőt a nyakadba és akkor maradhat a kivágott felső is.
2008. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!