Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire komoly ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire komoly ez a nyak kiszívás?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(fiú) és a barátnőmmel szoktuk egymás nyakát csókolni. Amikor haza értem akkor anyám felpofozott mert észre vette a vörös foltot a nyakamon, de hiába nyúzom, nem mondja el miért veszi ezt ilyen komolyan... Mit hisz?
2011. jún. 2. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Öcsém lehetnél hallod.

A csókolással nem is lenne gond. De te nem tudod mit jelképez a kiszívás így jóhogy nem mondja el.

Inkább a p*náját szívnád ki ott nem látni. Te meg a f*szod szívasd ki.

18/F

2011. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

h erőszakosan szexeltetek


vagy vámpír a csajod (amiknek a létezése 1:_110-hoz)


de 13 éves mi a francnak szívjátok ki egymás nyakát?????


16/L (aki szereti a nyakszívást,de ha kimegy az utcára felvesz egy kendőt)

2011. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mit jelképez a nyakkiszívás? Én idősebb vagyok és én sem értem
2011. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez én sem értettem sokáig,anyám is nagyon komolyan veszi bár én már 16 vagyok..-.- mondjuk 13 évesen szerintem is korai..szerintem anyukád attól fél hogy mások mit gondolnak h a nyakadon a szex egy kisebb előjátéka égtelenkedik..
2011. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
jól tette hogy felpofozott ennyi évesen mit képzelsz?
2011. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!