Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Myennyi idő mire elmúlik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myennyi idő mire elmúlik egy nyak kiszívás?

Figyelt kérdés
barátomnak kiszívtam a nyakát ...
2011. júl. 2. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1-3 nap kb. Fekete nadálytő kenőccsel kicsit gyorsabban :)
2011. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és olyat hol lehet kapni xDxD


és mit jelent a nyak kiszívás?? olyan mint a csókolóózás??? nemértem.

2011. júl. 2. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb egy kicsit lejjebb szívd...Az diszkrétebb:)
2011. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
gondolom te vagy az a 13 éves kis csitri aki tegnap ugyanezt a kérdést rakta ki csak odaírta a korát-.-"
2011. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, baj? :D
2011. júl. 2. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, nembaj, dehogyis! Hát ezt meg hogy képzeled?:D
2011. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor halványul, szívd ki megint, és nem fog elmúlni. Aztán meg mivel olyan érett vagy, hogy már pasid is van, nyugodtan kiszívhatsz neki mást is. Hajrá!
2011. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ad 1.: Azt mondod, hogy kiszívtad a barátod nyakát, aztán pedig megkérdezed, hogy mi az a nyakkiszívás... Ha hazudsz, legalább gondolkodj....

Ad 2.: Fiú nyakát nem szívjuk. Ő szívja a miénket. Mi nem a nyakát szívjuk. De ehhez gyerek vagy te még nagyon.

2011. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon igénytelen a kiszívott nyak. Látszik, hogy még fiatal vagy és azt hiszed, hogy ez 'menő'.
2011. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már bocs, de azt azért megmagyarázná valaki, hogy miért igénytelen a kiszívott nyak? Nem, nem vagyok 13 éves, sajnos már 20 is elmúltam - kb. 10 éve, de mi a jó fene igénytelen nektek a kiszívott nyakon? Ok, ilyen idős korban nem "menőzik" vele az ember, hanem igyekszik elrejteni. No de ilyen balesetek megesnek. Van, akinek egy erősebb csók is véraláfutásokat okoz a vékony nyaki bőrön.

Én, ha megesik az ilyen kis "szerelmi csípés" a nyakamon, kenegetem, garbó vagy alapozó, kendő, odafésült haj, vagy valahogy leplezem. De közben a tükör előtt állva átfut egy huncut mosoly az arcomon, hogy milyen jó kis estém volt :)

2011. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!