Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elakadtam Minecraftban! SOS...

Elakadtam Minecraftban! SOS Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Colos22 szerverén játszom multiplayerben (mc.v4host.eu:25565), és nagyon szépen kimunkáltam a telkemet már, de még csinosítom. Két kérdésem lenne:


- Miből lehetne üzletet csinálni? Régebben állatbolond voltam, bárányt tenyésztettem, és ezeket próbáltam eladni (csináltam egy ajtót a telek szélére, az állatok óljába csapóajtót raktam, ami egy alsó alagútba vitt. Víz volt benne, így a kiszemelt állat pont beleesett, ha megnyitottam alatta a csapóajtót, a sodrás meg kivitte az ajtóig, ahonnan a kuncsaft némi pénz ellenében elvihette). Igen ám, de ez elég macera volt, úgyhogy másból kell pénzt szereznem. Nemrég bányát nyitottam a telkem alatt, ami már elég nagy vas, vöröskő, szén nagyon sok van benne. Egyszer egy 7 blokkos gyémánteret is találtam , abból csináltam csákanyt meg kardot. Időnként gyémántcsákánnyal elindulok a vadonba mobokat ölni, ebből sok érdekes cuccom van, pl puskapor, csont, nyíl, fonál. Ezeket érdemes eladni?


- A bányámban sokszor találok vasat, ebből összehoztam egy vasgólemet is, amit bezártam egy ketrecbe. Másnap eltűnt. Sehol nincs. Nem hagytam nyitva a ketrec vagy a telek ajtaját, szóval nem tudom mi van. Ugyanez a helyzet a bárányaimmal is! Egy üveglap falú, deszkatetejű ketrecben vannak, ajtókkal lezárva, de mégis kijut néha 1-2 vagy nyomtalanul eltűnnek. Miért van ez??



2012. máj. 6. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
a minecraft eltünteti hogy ne kelljen azoknak is mozogni ezért kevesebb ram kell neki
2012. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!